Juventus wint bij langverwachte rentree Pogba
TURIJN (ANP) - Juventus heeft de rentree van de Franse international Paul Pogba opgeluisterd met een overwinning. Op eigen veld won de ploeg van coach Massimiliano Allegri met 4-2 van stadgenoot Torino. Op het moment dat Pogba na bijna elf maanden blessureleed erin kwam, na 69 minuten, stond het nog 2-2 in een aantrekkelijke derby. Voor Juventus, gestraft met puntenaftrek wegens financiële malversaties, was het de vierde overwinning op rij in de Serie A.
'Juve' kwam tot twee keer toe op achterstand. Eerst door een doelpunt van Yann Karamoh. Na de gelijkmaker van Juan Cuadrado, wiens inzet ook niet door de op de doellijn staande Perr Schuurs kon worden gekeerd, door Antonio Sanabria. Op slag van rust maakte Alex Sandro met een kopbal gelijk.
Pogba, afgelopen zomer teruggekeerd na zes jaar Manchester United, kwam onder luid gejuich in het veld, waarna Gleison Bremer met een kopbal zijn ploeg op voorsprong zette. Adrien Rabiot zorgde voor de 4-2 waardoor Juventus de plaatsen die recht geven op Europees voetbal nu toch weer nadert.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
30 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is er in de Eredivisie niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam te winnen. Het elftal van trainer Joseph Oosting speelde na een slechte eerste helft met 3-3 gelijk. Voor Go Ahead was het alweer het vijfde gelijkspel in acht wedstrijden dit seizoen.
31 minuten geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League een overtuigende zege geboekt. De Londenaren zetten voor eigen publiek Bournemouth met 5-1 aan de kant.
1 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Duitse voetbalcompetitie. De regerend kampioen moest zich in de uitwedstrijd tegen Augsburg FC met een gelijkspel tevredenstellen: 2-2. Eerder speelde Bayern München doelpuntloos gelijk bij Schalke 04.
1 uur geledenAUGSBURG (ANP/DPA) - Robin Fellhauer heeft zaterdag het snelste doelpunt ooit in de Bundesliga gemaakt. De aanvaller van Augsburg FC deed dat in de thuiswedstrijd tegen Bayern München, waarin hij na acht seconden scoorde.
2 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De wedstrijd tussen Rayo Vallecano en Athletic Club in de hoogste Spaanse voetbalklasse is zaterdagmiddag gestaakt. Dat gebeurde nadat fans van de thuisclub in het Estadio de Vallecas voorwerpen op het veld gooiden uit protest tegen voorzitter Raúl Martín Presa.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal heeft de eerste Premier League-wedstrijd na de interlandbreak van drie weken met 2-1 gewonnen van Leeds United. Het elftal van trainer Mikel Arteta boog een achterstand in de tweede helft om dankzij treffers van Riccardo Calafiori en Bruno Guimarães.
3 uur geleden