Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus wint bij langverwachte rentree Pogba

Juventus wint bij langverwachte rentree Pogba

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de rentree van de Franse international Paul Pogba opgeluisterd met een overwinning. Op eigen veld won de ploeg van coach Massimiliano Allegri met 4-2 van stadgenoot Torino. Op het moment dat Pogba na bijna elf maanden blessureleed erin kwam, na 69 minuten, stond het nog 2-2 in een aantrekkelijke derby. Voor Juventus, gestraft met puntenaftrek wegens financiële malversaties, was het de vierde overwinning op rij in de Serie A.

'Juve' kwam tot twee keer toe op achterstand. Eerst door een doelpunt van Yann Karamoh. Na de gelijkmaker van Juan Cuadrado, wiens inzet ook niet door de op de doellijn staande Perr Schuurs kon worden gekeerd, door Antonio Sanabria. Op slag van rust maakte Alex Sandro met een kopbal gelijk.

Pogba, afgelopen zomer teruggekeerd na zes jaar Manchester United, kwam onder luid gejuich in het veld, waarna Gleison Bremer met een kopbal zijn ploeg op voorsprong zette. Adrien Rabiot zorgde voor de 4-2 waardoor Juventus de plaatsen die recht geven op Europees voetbal nu toch weer nadert.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

3 minuten geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

6 minuten geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

2 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

2 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

2 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië stelt Lamouchi aan als bondscoach

TUNIS (ANP/Belga) - Sabri Lamouchi is aangesteld als nieuwe bondscoach van de Tunesische voetballers. Tunesië is een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer. De 54-jarige Fransman tekende een contract tot 2028.

2 uur geleden
Ten Hag ziet voetbalwereld steeds extremer worden

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."

9 uur geleden