Juventus wint bij langverwachte rentree Pogba
TURIJN (ANP) - Juventus heeft de rentree van de Franse international Paul Pogba opgeluisterd met een overwinning. Op eigen veld won de ploeg van coach Massimiliano Allegri met 4-2 van stadgenoot Torino. Op het moment dat Pogba na bijna elf maanden blessureleed erin kwam, na 69 minuten, stond het nog 2-2 in een aantrekkelijke derby. Voor Juventus, gestraft met puntenaftrek wegens financiële malversaties, was het de vierde overwinning op rij in de Serie A.
'Juve' kwam tot twee keer toe op achterstand. Eerst door een doelpunt van Yann Karamoh. Na de gelijkmaker van Juan Cuadrado, wiens inzet ook niet door de op de doellijn staande Perr Schuurs kon worden gekeerd, door Antonio Sanabria. Op slag van rust maakte Alex Sandro met een kopbal gelijk.
Pogba, afgelopen zomer teruggekeerd na zes jaar Manchester United, kwam onder luid gejuich in het veld, waarna Gleison Bremer met een kopbal zijn ploeg op voorsprong zette. Adrien Rabiot zorgde voor de 4-2 waardoor Juventus de plaatsen die recht geven op Europees voetbal nu toch weer nadert.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
36 minuten geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
2 uur geleden