Juventus wint bij AS Roma en neemt koppositie over van Inter
ROME (ANP) - Juventus heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van Internazionale door de uitwedstrijd tegen AS Roma met 2-1 te winnen. Juve, dat dit seizoen al tien keer met één doelpunt verschil heeft gewonnen, leidde in Rome na tien minuten al met 2-0.
Merih Demiral, die de voorkeur kreeg boven Matthijs de Ligt, opende al in de derde minuut de score en Cristiano Ronaldo schoot na tien minuten raak uit een strafschop. Ronaldo was al voor de zesde keer op een rij trefzeker in een competitiewedstrijd. De laatste keer dat hem dat lukte was in 2014, namens Real Madrid.
Halverwege de tweede helft kreeg ook de thuisploeg een penalty, die werd benut door Diego Perotti. Verder dan dat kwam de nummer 5 van de Serie A niet.
De ligt
Demiral raakte na ruim een kwartier geblesseerd en De Ligt mocht de Turk vervangen. Demiral was verkeerd terechtgekomen na een luchtduel.
Juventus heeft na negentien speelronden 48 punten, twee meer dan Internazionale, dat zaterdag niet verder kwam dan 1-1 tegen Atalanta Bergamo.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
44 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
5 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
19 uur geleden