Juventus wint bij AS Roma en neemt koppositie over van Inter
ROME (ANP) - Juventus heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van Internazionale door de uitwedstrijd tegen AS Roma met 2-1 te winnen. Juve, dat dit seizoen al tien keer met één doelpunt verschil heeft gewonnen, leidde in Rome na tien minuten al met 2-0.
Merih Demiral, die de voorkeur kreeg boven Matthijs de Ligt, opende al in de derde minuut de score en Cristiano Ronaldo schoot na tien minuten raak uit een strafschop. Ronaldo was al voor de zesde keer op een rij trefzeker in een competitiewedstrijd. De laatste keer dat hem dat lukte was in 2014, namens Real Madrid.
Halverwege de tweede helft kreeg ook de thuisploeg een penalty, die werd benut door Diego Perotti. Verder dan dat kwam de nummer 5 van de Serie A niet.
De ligt
Demiral raakte na ruim een kwartier geblesseerd en De Ligt mocht de Turk vervangen. Demiral was verkeerd terechtgekomen na een luchtduel.
Juventus heeft na negentien speelronden 48 punten, twee meer dan Internazionale, dat zaterdag niet verder kwam dan 1-1 tegen Atalanta Bergamo.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
6 minuten geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
14 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
3 uur geledenSINSHEIM (ANP) - Bayern München is zonder te spelen officieus kampioen van Duitsland geworden. De koploper zag nummer 2 Borussia Dortmund met 2-1 verliezen bij Hoffenheim. Bayern kan zondag thuis tegen VfB Stuttgart de titel vastleggen.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.
1 dag geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.
1 dag geleden