Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus wil zich niet laten demotiveren door forse puntenstraf

Juventus wil zich niet laten demotiveren door forse puntenstraf

TURIJN (ANP) - Trainer Massimiliano Allegri van Juventus hoopt dat zijn spelers zich niet laten demotiveren door de puntenstraf die de Italiaanse club heeft gekregen. Juventus moet maar liefst 15 punten inleveren in de Serie A omdat de club in het verleden zou hebben gesjoemeld met transferwaardes van spelers om aan de financiële regels te voldoen. Juventus staat nu met 37 punten op de derde plaats, maar zakt terug naar de middenmoot als de puntenstraf definitief wordt.

"Deze ontwikkelingen veranderen niets", zei Allegri een dag voor het competitieduel met Atalanta. "De club heeft beroep aangetekend. De uitspraak is pas over twee maanden, we moeten zorgen dat we dan geen spijt krijgen. Of we nu eigenlijk opnieuw moeten beginnen? Nee, want het is altijd onze plicht om wedstrijden te winnen. Ik heb altijd geleerd dat je in kansen moet denken. We zitten nog in de Europa League en in het Italiaanse bekertoernooi. In de competitie kunnen we nog 60 punten behalen. We staan voor een uitdaging en misschien kunnen we wel iets buitengewoons presteren. In het voetbal is alles mogelijk."

Juventus was dankzij een sterke serie opgeklommen naar de top van de Serie A. Vorige week verloor de ploeg van Allegri wel met 5-1 van Napoli, dat als koploper 10 punten meer heeft.

Mohamed Ihattaren, oud-speler van PSV en Ajax, staat onder contract bij Juventus. De 20-jarige Utrechter komt echter niet voor in de plannen van Allegri. Juventus verkocht afgelopen zomer Matthijs de Ligt aan Bayern München.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

11 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

12 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

13 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

14 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

14 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

14 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

15 uur geleden