Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus wil zich niet laten demotiveren door forse puntenstraf

Juventus wil zich niet laten demotiveren door forse puntenstraf

TURIJN (ANP) - Trainer Massimiliano Allegri van Juventus hoopt dat zijn spelers zich niet laten demotiveren door de puntenstraf die de Italiaanse club heeft gekregen. Juventus moet maar liefst 15 punten inleveren in de Serie A omdat de club in het verleden zou hebben gesjoemeld met transferwaardes van spelers om aan de financiële regels te voldoen. Juventus staat nu met 37 punten op de derde plaats, maar zakt terug naar de middenmoot als de puntenstraf definitief wordt.

"Deze ontwikkelingen veranderen niets", zei Allegri een dag voor het competitieduel met Atalanta. "De club heeft beroep aangetekend. De uitspraak is pas over twee maanden, we moeten zorgen dat we dan geen spijt krijgen. Of we nu eigenlijk opnieuw moeten beginnen? Nee, want het is altijd onze plicht om wedstrijden te winnen. Ik heb altijd geleerd dat je in kansen moet denken. We zitten nog in de Europa League en in het Italiaanse bekertoernooi. In de competitie kunnen we nog 60 punten behalen. We staan voor een uitdaging en misschien kunnen we wel iets buitengewoons presteren. In het voetbal is alles mogelijk."

Juventus was dankzij een sterke serie opgeklommen naar de top van de Serie A. Vorige week verloor de ploeg van Allegri wel met 5-1 van Napoli, dat als koploper 10 punten meer heeft.

Mohamed Ihattaren, oud-speler van PSV en Ajax, staat onder contract bij Juventus. De 20-jarige Utrechter komt echter niet voor in de plannen van Allegri. Juventus verkocht afgelopen zomer Matthijs de Ligt aan Bayern München.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

9 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

9 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

10 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

11 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

12 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

14 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

15 uur geleden