Juventus wil in Milaan weer aanhaken in titelstrijd
TURIJN (ANP) - Juventus neemt het woensdagavond tegen AC Milan op in de wetenschap dat het op 13 punten achterstand kan komen in de strijd om de Italiaanse titel. Bij winst doet de 'Oude Dame' echter weer helemaal mee, zo weet trainer Andrea Pirlo. "Het wordt een belangrijke wedstrijd, maar geen beslissende wedstrijd", zei Pirlo. "We zien in april wel waar we staan."
Juventus veroverde de afgelopen negen jaar steeds de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie. De ploeg uit Turijn staat nu 10 punten achter op AC Milan, dat wel een wedstrijd meer speelde. De rood-zwarte formatie uit Milaan is als enige dit seizoen nog ongeslagen in de Serie A. Ook zonder de geblesseerde topschutter Zlatan Ibrahimovic bleef Milan de afgelopen weken winnen.
"De ranglijst liegt nooit", zegt Pirlo. "Wij doen het wedstrijd voor wedstrijd en willen zo omhoog klimmen. In de Italiaanse competitie kan je nooit opgeven, geen seconde. Ik zie bij Milan een geweldige strijdlust. Hun spelers vechten en lopen voor elkaar, ze stralen uit dat ze niet willen verliezen."
Pirlo rekent in San Siro op de verdedigers Giorgio Chiellini en Merih Demiral en de middenvelders Arthur en Adrien Rabiot, die allemaal weer hersteld zijn van blessures. Voor Álvaro Morata komt het duel met Milan te vroeg. De Spaanse aanvaller herstelt nog van een blessure.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.
59 minuten geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.
1 uur geledenGROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
6 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
13 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
1 dag geleden