Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus wil in Milaan weer aanhaken in titelstrijd

Juventus wil in Milaan weer aanhaken in titelstrijd

TURIJN (ANP) - Juventus neemt het woensdagavond tegen AC Milan op in de wetenschap dat het op 13 punten achterstand kan komen in de strijd om de Italiaanse titel. Bij winst doet de 'Oude Dame' echter weer helemaal mee, zo weet trainer Andrea Pirlo. "Het wordt een belangrijke wedstrijd, maar geen beslissende wedstrijd", zei Pirlo. "We zien in april wel waar we staan."

Juventus veroverde de afgelopen negen jaar steeds de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie. De ploeg uit Turijn staat nu 10 punten achter op AC Milan, dat wel een wedstrijd meer speelde. De rood-zwarte formatie uit Milaan is als enige dit seizoen nog ongeslagen in de Serie A. Ook zonder de geblesseerde topschutter Zlatan Ibrahimovic bleef Milan de afgelopen weken winnen.

"De ranglijst liegt nooit", zegt Pirlo. "Wij doen het wedstrijd voor wedstrijd en willen zo omhoog klimmen. In de Italiaanse competitie kan je nooit opgeven, geen seconde. Ik zie bij Milan een geweldige strijdlust. Hun spelers vechten en lopen voor elkaar, ze stralen uit dat ze niet willen verliezen."

Pirlo rekent in San Siro op de verdedigers Giorgio Chiellini en Merih Demiral en de middenvelders Arthur en Adrien Rabiot, die allemaal weer hersteld zijn van blessures. Voor Álvaro Morata komt het duel met Milan te vroeg. De Spaanse aanvaller herstelt nog van een blessure.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

41 minuten geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

11 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

11 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

12 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

13 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

14 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

14 uur geleden