Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus wil in Milaan weer aanhaken in titelstrijd

Juventus wil in Milaan weer aanhaken in titelstrijd

TURIJN (ANP) - Juventus neemt het woensdagavond tegen AC Milan op in de wetenschap dat het op 13 punten achterstand kan komen in de strijd om de Italiaanse titel. Bij winst doet de 'Oude Dame' echter weer helemaal mee, zo weet trainer Andrea Pirlo. "Het wordt een belangrijke wedstrijd, maar geen beslissende wedstrijd", zei Pirlo. "We zien in april wel waar we staan."

Juventus veroverde de afgelopen negen jaar steeds de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie. De ploeg uit Turijn staat nu 10 punten achter op AC Milan, dat wel een wedstrijd meer speelde. De rood-zwarte formatie uit Milaan is als enige dit seizoen nog ongeslagen in de Serie A. Ook zonder de geblesseerde topschutter Zlatan Ibrahimovic bleef Milan de afgelopen weken winnen.

"De ranglijst liegt nooit", zegt Pirlo. "Wij doen het wedstrijd voor wedstrijd en willen zo omhoog klimmen. In de Italiaanse competitie kan je nooit opgeven, geen seconde. Ik zie bij Milan een geweldige strijdlust. Hun spelers vechten en lopen voor elkaar, ze stralen uit dat ze niet willen verliezen."

Pirlo rekent in San Siro op de verdedigers Giorgio Chiellini en Merih Demiral en de middenvelders Arthur en Adrien Rabiot, die allemaal weer hersteld zijn van blessures. Voor Álvaro Morata komt het duel met Milan te vroeg. De Spaanse aanvaller herstelt nog van een blessure.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

7 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

7 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

7 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

7 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

8 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

9 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

11 uur geleden