Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus wil in Milaan weer aanhaken in titelstrijd

Juventus wil in Milaan weer aanhaken in titelstrijd

TURIJN (ANP) - Juventus neemt het woensdagavond tegen AC Milan op in de wetenschap dat het op 13 punten achterstand kan komen in de strijd om de Italiaanse titel. Bij winst doet de 'Oude Dame' echter weer helemaal mee, zo weet trainer Andrea Pirlo. "Het wordt een belangrijke wedstrijd, maar geen beslissende wedstrijd", zei Pirlo. "We zien in april wel waar we staan."

Juventus veroverde de afgelopen negen jaar steeds de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie. De ploeg uit Turijn staat nu 10 punten achter op AC Milan, dat wel een wedstrijd meer speelde. De rood-zwarte formatie uit Milaan is als enige dit seizoen nog ongeslagen in de Serie A. Ook zonder de geblesseerde topschutter Zlatan Ibrahimovic bleef Milan de afgelopen weken winnen.

"De ranglijst liegt nooit", zegt Pirlo. "Wij doen het wedstrijd voor wedstrijd en willen zo omhoog klimmen. In de Italiaanse competitie kan je nooit opgeven, geen seconde. Ik zie bij Milan een geweldige strijdlust. Hun spelers vechten en lopen voor elkaar, ze stralen uit dat ze niet willen verliezen."

Pirlo rekent in San Siro op de verdedigers Giorgio Chiellini en Merih Demiral en de middenvelders Arthur en Adrien Rabiot, die allemaal weer hersteld zijn van blessures. Voor Álvaro Morata komt het duel met Milan te vroeg. De Spaanse aanvaller herstelt nog van een blessure.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

14 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

14 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

14 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

17 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

17 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

17 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

18 uur geleden