Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus weer koploper in Serie A na zege op Brescia

Juventus weer koploper in Serie A na zege op Brescia

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de koppositie in de Serie A weer ingenomen na een 2-0-zege in eigen huis op Brescia. Paulo Dybala en Juan Cuadrado maakten de doelpunten voor de 'Oude Dame', die drie punten wegliep van Internazionale. De Milanese club speelt later zondag tegen nummer 3 Lazio en kan bij winst de eerste plaats weer terugpakken.

Matthijs de Ligt bleef de hele wedstrijd op de bank bij Juventus. Naast hem zat lange tijd de van een zware blessure teruggekeerde Giorgio Chiellini. De ervaren verdediger mocht het laatste kwartiertje meedoen. Het waren zijn eerste minuten na een half jaar afwezigheid.

Vedette Cristiano Ronaldo ontbrak zelfs bij de wedstrijdselectie. Coach Maurizio Sarri spaarde de Portugees voor de nog komende drukke weken, waarin Juventus ook weer uitkomt in de Champions League.

Tweede gele kaart

De thuisploeg speelde het grootste deel van de wedstrijd met een man meer. Florian Aye van Brescia moest al na 37 minuten het veld verlaten na een tweede gele kaart.

Dybala zette Juve na 38 minuten uit een vrije trap op voorsprong. Hij krulde de bal in de verre hoek. De tweede goal viel in de 75e minuut na een fraaie combinatie tussen Franse middenvelder Blaise Matuidi en Cuadrado, die de Colombiaanse aanvaller afrondde.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

9 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

11 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

11 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

12 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

12 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

12 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

13 uur geleden