Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus weer koploper in Serie A na zege op Brescia

Juventus weer koploper in Serie A na zege op Brescia

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de koppositie in de Serie A weer ingenomen na een 2-0-zege in eigen huis op Brescia. Paulo Dybala en Juan Cuadrado maakten de doelpunten voor de 'Oude Dame', die drie punten wegliep van Internazionale. De Milanese club speelt later zondag tegen nummer 3 Lazio en kan bij winst de eerste plaats weer terugpakken.

Matthijs de Ligt bleef de hele wedstrijd op de bank bij Juventus. Naast hem zat lange tijd de van een zware blessure teruggekeerde Giorgio Chiellini. De ervaren verdediger mocht het laatste kwartiertje meedoen. Het waren zijn eerste minuten na een half jaar afwezigheid.

Vedette Cristiano Ronaldo ontbrak zelfs bij de wedstrijdselectie. Coach Maurizio Sarri spaarde de Portugees voor de nog komende drukke weken, waarin Juventus ook weer uitkomt in de Champions League.

Tweede gele kaart

De thuisploeg speelde het grootste deel van de wedstrijd met een man meer. Florian Aye van Brescia moest al na 37 minuten het veld verlaten na een tweede gele kaart.

Dybala zette Juve na 38 minuten uit een vrije trap op voorsprong. Hij krulde de bal in de verre hoek. De tweede goal viel in de 75e minuut na een fraaie combinatie tussen Franse middenvelder Blaise Matuidi en Cuadrado, die de Colombiaanse aanvaller afrondde.

Meer uit Voetbal

PSV wint ook bij Utrecht en boekt met 14e uitzege op rij record

UTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.

1 minuut geleden
FC Barcelona maanden zonder Christensen

BARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.

7 minuten geleden
Feyenoord begint met Borges en Plug tegen FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.

49 minuten geleden
Real Sociedad haalt trainer Matarazzo als vervanger van Francisco

SAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.

2 uur geleden
Voetbalbond Azië maakt plannen voor eigen Nations League

KUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.

2 uur geleden
PSV in uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog met Veerman in de basis

UTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.

2 uur geleden
Voetballer Simons verontschuldigt zich bij Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.

3 uur geleden