Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus weer koploper in Serie A na zege op Brescia

Juventus weer koploper in Serie A na zege op Brescia

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de koppositie in de Serie A weer ingenomen na een 2-0-zege in eigen huis op Brescia. Paulo Dybala en Juan Cuadrado maakten de doelpunten voor de 'Oude Dame', die drie punten wegliep van Internazionale. De Milanese club speelt later zondag tegen nummer 3 Lazio en kan bij winst de eerste plaats weer terugpakken.

Matthijs de Ligt bleef de hele wedstrijd op de bank bij Juventus. Naast hem zat lange tijd de van een zware blessure teruggekeerde Giorgio Chiellini. De ervaren verdediger mocht het laatste kwartiertje meedoen. Het waren zijn eerste minuten na een half jaar afwezigheid.

Vedette Cristiano Ronaldo ontbrak zelfs bij de wedstrijdselectie. Coach Maurizio Sarri spaarde de Portugees voor de nog komende drukke weken, waarin Juventus ook weer uitkomt in de Champions League.

Tweede gele kaart

De thuisploeg speelde het grootste deel van de wedstrijd met een man meer. Florian Aye van Brescia moest al na 37 minuten het veld verlaten na een tweede gele kaart.

Dybala zette Juve na 38 minuten uit een vrije trap op voorsprong. Hij krulde de bal in de verre hoek. De tweede goal viel in de 75e minuut na een fraaie combinatie tussen Franse middenvelder Blaise Matuidi en Cuadrado, die de Colombiaanse aanvaller afrondde.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

16 minuten geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

20 minuten geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

54 minuten geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

1 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

2 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

3 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

3 uur geleden