Juventus verstevigt dankzij Ronaldo koppositie in Serie A
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Serie A de koppositie verstevigd. De titelverdediger profiteerde van het puntenverlies van concurrent Internazionale eerder op zondag bij Lecce (1-1). Juventus, met Matthijs de Ligt als basisspeler, versloeg op eigen veld subtopper Parma met 2-1. Cristiano Ronaldo scoorde twee keer voor de thuisclub. Juve is nu vier punten los van nummer twee Inter.
Vlak voor de rust kwam het aandringende Juventus op voorsprong. Ronaldo trof doel met een van richting veranderd schot. Het was alweer de zevende opeenvolgende competitiewedstrijd waarin de Portugese sterspeler tot scoren kwam.
Met een rake kopbal tekende invaller Andreas Cornelius, die Ronaldo aftroefde in een luchtduel, in de 55e minuut voor de verrassende gelijkmaker. Kort daarna zette Ronaldo, op aangeven van Paulo Dybala, Juventus met zijn zestiende competitietreffer opnieuw op voorsprong (2-1). De thuisploeg en met name de ijverige Ronaldo verzuimden daarna de score verder uit te bouwen.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
4 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
5 uur geleden