Juventus verstevigt dankzij Ronaldo koppositie in Serie A
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Serie A de koppositie verstevigd. De titelverdediger profiteerde van het puntenverlies van concurrent Internazionale eerder op zondag bij Lecce (1-1). Juventus, met Matthijs de Ligt als basisspeler, versloeg op eigen veld subtopper Parma met 2-1. Cristiano Ronaldo scoorde twee keer voor de thuisclub. Juve is nu vier punten los van nummer twee Inter.
Vlak voor de rust kwam het aandringende Juventus op voorsprong. Ronaldo trof doel met een van richting veranderd schot. Het was alweer de zevende opeenvolgende competitiewedstrijd waarin de Portugese sterspeler tot scoren kwam.
Met een rake kopbal tekende invaller Andreas Cornelius, die Ronaldo aftroefde in een luchtduel, in de 55e minuut voor de verrassende gelijkmaker. Kort daarna zette Ronaldo, op aangeven van Paulo Dybala, Juventus met zijn zestiende competitietreffer opnieuw op voorsprong (2-1). De thuisploeg en met name de ijverige Ronaldo verzuimden daarna de score verder uit te bouwen.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
13 uur geleden