Juventus verspeelt punten door late treffer Lecce
LECCE (ANP) - Juventus heeft in de extra tijd een voorsprong weggegeven bij Lecce. De wedstrijd in de Serie A eindigde in 1-1.
De club uit Turijn komt door het gelijkspel op 26 punten. Dat zijn er 6 minder dan koploper Napoli. Atalanta, Internazionale, Fiorentina en Lazio staan op 28 punten. Het duel tussen Inter en Fiorentina werd eerder op de dag gestaakt na een medisch incident bij Fiorentina-speler Edoardo Bove.
De wedstrijd in Lecce begon met een moment van steun voor Bove. Juventus kwam in de 68e minuut met een gelukje op voorsprong. Het schot van Andrea Cambiaso, die was aangespeeld door Koopmeiners, werd van richting veranderd door Kialonda Gaspar en was daardoor onhoudbaar voor de keeper van Lecce. Diep in de extra tijd maakte voormalig Milan-speler Ante Rebic gelijk.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
2 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.
2 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.
3 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond RFEF heeft alle bekerduels van de komende drie dagen opgeschort. Aanleiding is de dood van aanvaller Jesús de Miguel van CD Tenerife. Het betreft de bekerwedstrijden in de Copa del Rey (mannen) en Copa de la Reina (vrouwen) op dinsdag, woensdag en donderdag.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.
5 uur geleden