Juventus verspeelt punten door late treffer Lecce
LECCE (ANP) - Juventus heeft in de extra tijd een voorsprong weggegeven bij Lecce. De wedstrijd in de Serie A eindigde in 1-1.
De club uit Turijn komt door het gelijkspel op 26 punten. Dat zijn er 6 minder dan koploper Napoli. Atalanta, Internazionale, Fiorentina en Lazio staan op 28 punten. Het duel tussen Inter en Fiorentina werd eerder op de dag gestaakt na een medisch incident bij Fiorentina-speler Edoardo Bove.
De wedstrijd in Lecce begon met een moment van steun voor Bove. Juventus kwam in de 68e minuut met een gelukje op voorsprong. Het schot van Andrea Cambiaso, die was aangespeeld door Koopmeiners, werd van richting veranderd door Kialonda Gaspar en was daardoor onhoudbaar voor de keeper van Lecce. Diep in de extra tijd maakte voormalig Milan-speler Ante Rebic gelijk.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is vrijdag bij een training onwel geworden en naar het ziekenhuis gebracht. Dat melden verschillende Duitse media als Bild en Sky Sport.
11 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - Het voetbalduel in de Franse competitie tussen Paris Saint-Germain en Olympique Lyon is op last van de politie uitgesteld vanwege de protesten in Parijs. Dat heeft de Franse competitie LFP vrijdag bekendgemaakt.
2 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert heeft met een doelpunt een belangrijke bijdrage geleverd aan de overwinning van zijn club Bournemouth op AC Milan in de Europa League. Mede dankzij een benutte strafschop van de Nederlander won de Engelse club met 3-0 van Milan.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Invallers Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane hebben Ajax aan een overwinning op het Italiaanse Atalanta in de Conference League geholpen (2-0).
19 uur geledenZAGREB (ANP) - NEC heeft de eerste zege geboekt in de Europa League. Bij Dinamo Zagreb won de ploeg van Dick Schreuder met 4-2 door treffers van Clement Bischoff, Bryan Linssen en Tjaronn Chery (2).
21 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ heeft in de uitwedstrijd tegen FC Ararat-Armenia de tweede overwinning van het Europa League-seizoen geboekt. In de Armeense hoofdstad Jerevan werd het donderdagavond 4-0 voor de Alkmaarders.
21 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het voorlopig stellen zonder aanvaller Luiz Díaz. De 29-jarige Colombiaan heeft woensdagavond tijdens het Champions League-duel met Arsenal (2-2) een kleine spierscheur opgelopen aan zijn linkerhamstring, zo meldt de Duitse club donderdag.
1 dag geleden