Juventus verspeelt ook bij Fiorentina punten
FLORENCE (ANP) - Juventus heeft voor de derde keer dit seizoen punten verspeeld in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri kwam niet verder dan 1-1 bij Fiorentina, dat vorige maand FC Twente uitschakelde in de play-offs van de Conference League. Juventus speelde eerder gelijk bij Sampdoria (0-0) en tegen AS Roma (1-1).
Oud-Ajacied Arek Milik zette Juventus, op aangeven van Filip Kostic, al in de 9e minuut op voorsprong. De Poolse aanwinst scoorde woensdag tegen Spezia (2-0) ook al. Christian Kouamé maakte na een half uur spelen gelijk. Fiorentina liet kort voor rust een grote mogelijkheid liggen om op voorsprong te komen, maar Luka Jovic miste een strafschop.
Voormalig Feyenoorder Sofyan Amrabat deed het gehele duel mee bij Fiorentina, dat na vijf duels 6 punten heeft. Juventus staat op 9 punten en neemt daarmee voorlopig de vierde plek in.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
1 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
2 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
4 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
5 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
5 uur geleden