Juventus verspeelt ook bij Fiorentina punten
FLORENCE (ANP) - Juventus heeft voor de derde keer dit seizoen punten verspeeld in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri kwam niet verder dan 1-1 bij Fiorentina, dat vorige maand FC Twente uitschakelde in de play-offs van de Conference League. Juventus speelde eerder gelijk bij Sampdoria (0-0) en tegen AS Roma (1-1).
Oud-Ajacied Arek Milik zette Juventus, op aangeven van Filip Kostic, al in de 9e minuut op voorsprong. De Poolse aanwinst scoorde woensdag tegen Spezia (2-0) ook al. Christian Kouamé maakte na een half uur spelen gelijk. Fiorentina liet kort voor rust een grote mogelijkheid liggen om op voorsprong te komen, maar Luka Jovic miste een strafschop.
Voormalig Feyenoorder Sofyan Amrabat deed het gehele duel mee bij Fiorentina, dat na vijf duels 6 punten heeft. Juventus staat op 9 punten en neemt daarmee voorlopig de vierde plek in.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
9 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
10 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
11 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
14 uur geleden