Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus verspeelt ook bij Fiorentina punten

Juventus verspeelt ook bij Fiorentina punten

FLORENCE (ANP) - Juventus heeft voor de derde keer dit seizoen punten verspeeld in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri kwam niet verder dan 1-1 bij Fiorentina, dat vorige maand FC Twente uitschakelde in de play-offs van de Conference League. Juventus speelde eerder gelijk bij Sampdoria (0-0) en tegen AS Roma (1-1).

Oud-Ajacied Arek Milik zette Juventus, op aangeven van Filip Kostic, al in de 9e minuut op voorsprong. De Poolse aanwinst scoorde woensdag tegen Spezia (2-0) ook al. Christian Kouamé maakte na een half uur spelen gelijk. Fiorentina liet kort voor rust een grote mogelijkheid liggen om op voorsprong te komen, maar Luka Jovic miste een strafschop.

Voormalig Feyenoorder Sofyan Amrabat deed het gehele duel mee bij Fiorentina, dat na vijf duels 6 punten heeft. Juventus staat op 9 punten en neemt daarmee voorlopig de vierde plek in.

Meer uit Voetbal

Kroatië schakelt Panama uit met eerste WK-zege in Toronto

TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.

6 minuten geleden
Engelse coach zag nog nooit een team zo goed verdedigen als Ghana

FOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.

7 minuten geleden
Franse internationals betuigen medeleven aan bondscoach Deschamps

BOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.

2 uur geleden
Infantino verdedigt drinkpauzes op WK: rustmomenten zijn nodig

NEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.

2 uur geleden
FIFA-voorzitter: WK meest succesvolle evenement in geschiedenis

NEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is erg tevreden over het verloop van het wereldkampioenschap voetbal tot dusverre. "Het is ongelooflijk. Dit is groter dan alles wat de wereld ooit heeft gezien. Niet alleen op voetbalgebied, maar welk evenement dan ook. Het is het meest succesvolle evenement in de geschiedenis", sprak de Zwitser dinsdag (plaatselijke tijd) tegen journalisten in New York.

2 uur geleden
Marokkaanse bondscoach met gedachten nog niet bij Oranje

ATLANTA (ANP) - De Marokkaanse bondscoach is naar eigen zeggen nog niet bezig met een eventuele ontmoeting met het Nederlands elftal in de tweede ronde van het wereldkampioenschap voetbal. "Mijn voorkeur gaat uit naar winst op Haïti en eindigen boven Brazilië in de groep", zei Mohamed Ouahbi op een persconferentie in Atlanta. "Er wordt gesproken over een mogelijke volgende tegenstander als Nederland, of Japan, of zelfs Frankrijk of Argentinië, maar daar houden we op dit moment geen rekening mee."

2 uur geleden
Engeland en Ghana na gelijkspel op rand van laatste 32 WK

FOXBOROUGH (ANP) - Engeland en Ghana zijn na een onderling gelijkspel zo goed als zeker van een plek bij de laatste 32 op het WK voetbal. In het Boston Stadium werd het dinsdagavond 0-0. Daardoor komen beide landen na een eerdere overwinning op 4 punten, normaal gesproken genoeg voor een plek in de volgende ronde.

2 uur geleden