Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus verslaat koploper AC Milan in topper van Serie A

Juventus verslaat koploper AC Milan in topper van Serie A

MILAAN (ANP) - Federico Chiesa heeft Juventus aan een felbegeerde uitzege op AC Milan geholpen (3-1). De middenvelder zette de kampioen uit Turijn tweemaal op voorsprong in San Siro. Vervolgens brak Weston McKennie het laatste beetje verzet van de koploper.

Juventus verkleinde de achterstand op koploper AC Milan tot 7 punten en heeft ook nog een duel minder gespeeld. Bij een nederlaag was het verschil tot 13 punten opgelopen.

Chiesa opende de score in de 18e minuut. Davide Calabria maakte in de 41e minuut gelijk. Chiesa trof in de 62e minuut opnieuw doel voor de ploeg waarvoor Matthijs de Ligt weer de hele wedstrijd speelde. McKennie liet Juventus in de 76e minuut verder uitlopen

AC Milan leed de eerste competitienederlaag in 28 duels in de Serie A, na de nederlaag van 8 maart tegen Genoa (2-1). De koploper speelde zonder Ante Rebic en Rade Krunic die besmet zijn met het coronavirus. De geschorste Sandro Tonali en de geblesseerde Zlatan Ibrahimovic, Ismael Bennacer, Alexis Saelemaekers en Matteo Gabbia waren ook niet inzetbaar tegen de kampioen uit Turijn. Bij Juve ontbraken Juan Cuadrado en Alex Sandro, die al eerder positief testten op corona.

Meer uit Voetbal

Coach Slot ziet Real Madrid het beste in Liverpool bovenhalen

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.

3 uur geleden
PSV-coach Bosz niet te spreken over optreden ploeg bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).

12 uur geleden
Sterk Liverpool verslaat Real Madrid in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.

13 uur geleden
Invaller Pepi redt punt voor tegenvallend PSV bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.

13 uur geleden
Arsenal wint bij Slavia Praag ook vierde duel in Champions League

PRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.

14 uur geleden
PSV-trainer Bosz houdt tegen Olympiakos vast aan spits Til

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.

16 uur geleden
Galatasaray mist Akgün en Gündogan tegen Ajax

ISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.

19 uur geleden