Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus verslaat Cagliari met hoofdrol Ronaldo

Juventus verslaat Cagliari met hoofdrol Ronaldo

TURIJN (ANP) - Aan de hand van Cristiano Ronaldo heeft Juventus eenvoudig gewonnen van Cagliari. De landskampioen versloeg de nummer zes uit de Serie A met 4-0. Juventus heeft door de zege drie punten meer dan Internazionale, dat later maandag in actie komt tegen Napoli.

Alle doelpunten in het Allianz Stadium van Juve vielen in de tweede helft. Ronaldo opende vier minuten na rust de score. In de 67e minuut benutte de Portugees een strafschop na een overtreding op Paulo Dybala. Ronaldo stelde Gonzalo Higuaín tien minuten voor tijd in staat de 3-0 te maken en zorgde een minuut later zelf voor de 4-0.

Matthijs de Ligt bleef opnieuw op de bank bij Juventus. Coach Maurizio Sarri gaf weer de voorkeur aan Merih Demiral. De Ligt miste voor de winterstop ook enkele wedstrijden maar had toen nog last van een schouderblessure.

Vrije trap

Atalanta haalde uit tegen Parma. Met Hans Hateboer en Marten de Roon in de ploeg won de club uit Bergamo met 5-0 van Parma. De Roon gaf de voorzet voor de 1-0 van Alejandro Gómez. Remo Freuler en Robin Gosens zorgden voor de 3-0-ruststand. In de tweede helft bepaalde Josip Ilicic de eindstand met twee treffers op 5-0.

Atalanta staat vijfde met 34 punten, elf minder dan Juventus. Parma staat twee plaatsen lager en heeft negen punten minder.

Bologna had eerder op de dag al 1-1 gespeeld tegen Fiorentina. Riccardo Orsolini maakte uit een vrije trap in blessuretijd de gelijkmaker voor Bologna. Marco Benassi had de bezoekers uit Florence op 1-0 gezet. AC Milan en Sampdoria bleven steken op 0-0. Zlatan Ibrahimovic maakte in de tweede helft zijn rentree bij Milan.

Meer uit Voetbal

Girona maakt einde aan slechte serie met winst op Mallorca

GIRONA (ANP) - Girona heeft een einde gemaakt aan een reeks van elf competitiewedstrijden zonder zege door met 1-0 te winnen van Mallorca. De 38-jarige spits Cristhian Stuani maakte vroeg in de wedstrijd al de winnende goal. Bij Girona speelde Daley Blind de hele wedstrijd mee. Arnaut Danjuma bleef op de bank.

3 uur geleden
Barcelona-spits Lewandowski terug op de bank voor duel met Inter

MILAAN (ANP/AFP) - Robert Lewandowski keert na een hamstringblessure terug in de selectie van FC Barcelona voor de returnwedstrijd bij Internazionale in de halve finale van de Champions League. De Poolse spits begint dinsdag op de bank in Milaan, waar de stand in evenwicht is na het eerdere gelijkspel in Barcelona (3-3).

12 uur geleden
Makkelie fluit topper tussen Feyenoord en PSV in De Kuip

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie is aangesteld voor de topwedstrijd in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV van komende zondag. Dat maakte de KNVB maandag bekend.

13 uur geleden
Na drie jaar eindelijk Franse excuses voor supporters Liverpool

PARIJS (ANP/AFP) - De voormalige Franse minister van Binnenlandse Zaken Gérald Darmanin heeft voor het eerst zijn excuses aangeboden aan de supporters van Liverpool voor de politieacties tijdens de finale van de Champions League in 2022 in Parijs. De wedstrijd tussen Liverpool en Real Madrid, drie jaar geleden in het Stade de France, begon ruim een halfuur later door chaos bij de ingangen. Daarbij raakten duizenden supporters in de verdrukking en greep de Franse politie in met traangas.

14 uur geleden
PSG-aanvaller Dembélé lijkt op tijd fit voor CL-duel met Arsenal

PARIJS (ANP/RTR) - Ousmane Dembélé lijkt op tijd fit voor de returnwedstrijd van Paris Saint-Germain tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige aanvaller kampte met een spierblessure na het gewonnen eerste duel in Londen (0-1).

15 uur geleden
Martínez en Pavard onzeker bij Inter voor CL-duel met Barcelona

MILAAN (ANP/AFP) - Trainer Simone Inzaghi van Internazionale weet nog niet of hij dinsdag de beschikking heeft over aanvaller Lautaro Martínez voor de returnwedstrijd tegen FC Barcelona in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige Argentijn liep tijdens het gelijkspel in Barcelona (3-3) een hamstringblessure op. Verdediger Benjamin Pavard is ook nog onzeker voor het duel in Milaan.

15 uur geleden
1. FC Köln ontslaat trainer midden in promotiestrijd

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft met nog twee wedstrijden te spelen in de Tweede Bundesliga trainer Gerhard Struber ontslagen en vervangen door Friedhelm Funkel. De club uit Keulen staat na twee duels zonder zege achter HSV tweede op de ranglijst, een plek die nog altijd recht geeft op directe promotie naar de Bundesliga.

20 uur geleden