Juventus verslaat Cagliari met hoofdrol Ronaldo
TURIJN (ANP) - Aan de hand van Cristiano Ronaldo heeft Juventus eenvoudig gewonnen van Cagliari. De landskampioen versloeg de nummer zes uit de Serie A met 4-0. Juventus heeft door de zege drie punten meer dan Internazionale, dat later maandag in actie komt tegen Napoli.
Alle doelpunten in het Allianz Stadium van Juve vielen in de tweede helft. Ronaldo opende vier minuten na rust de score. In de 67e minuut benutte de Portugees een strafschop na een overtreding op Paulo Dybala. Ronaldo stelde Gonzalo Higuaín tien minuten voor tijd in staat de 3-0 te maken en zorgde een minuut later zelf voor de 4-0.
Matthijs de Ligt bleef opnieuw op de bank bij Juventus. Coach Maurizio Sarri gaf weer de voorkeur aan Merih Demiral. De Ligt miste voor de winterstop ook enkele wedstrijden maar had toen nog last van een schouderblessure.
Vrije trap
Atalanta haalde uit tegen Parma. Met Hans Hateboer en Marten de Roon in de ploeg won de club uit Bergamo met 5-0 van Parma. De Roon gaf de voorzet voor de 1-0 van Alejandro Gómez. Remo Freuler en Robin Gosens zorgden voor de 3-0-ruststand. In de tweede helft bepaalde Josip Ilicic de eindstand met twee treffers op 5-0.
Atalanta staat vijfde met 34 punten, elf minder dan Juventus. Parma staat twee plaatsen lager en heeft negen punten minder.
Bologna had eerder op de dag al 1-1 gespeeld tegen Fiorentina. Riccardo Orsolini maakte uit een vrije trap in blessuretijd de gelijkmaker voor Bologna. Marco Benassi had de bezoekers uit Florence op 1-0 gezet. AC Milan en Sampdoria bleven steken op 0-0. Zlatan Ibrahimovic maakte in de tweede helft zijn rentree bij Milan.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
6 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
10 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
18 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geleden