Juventus verslaat Cagliari met hoofdrol Ronaldo
TURIJN (ANP) - Aan de hand van Cristiano Ronaldo heeft Juventus eenvoudig gewonnen van Cagliari. De landskampioen versloeg de nummer zes uit de Serie A met 4-0. Juventus heeft door de zege drie punten meer dan Internazionale, dat later maandag in actie komt tegen Napoli.
Alle doelpunten in het Allianz Stadium van Juve vielen in de tweede helft. Ronaldo opende vier minuten na rust de score. In de 67e minuut benutte de Portugees een strafschop na een overtreding op Paulo Dybala. Ronaldo stelde Gonzalo Higuaín tien minuten voor tijd in staat de 3-0 te maken en zorgde een minuut later zelf voor de 4-0.
Matthijs de Ligt bleef opnieuw op de bank bij Juventus. Coach Maurizio Sarri gaf weer de voorkeur aan Merih Demiral. De Ligt miste voor de winterstop ook enkele wedstrijden maar had toen nog last van een schouderblessure.
Vrije trap
Atalanta haalde uit tegen Parma. Met Hans Hateboer en Marten de Roon in de ploeg won de club uit Bergamo met 5-0 van Parma. De Roon gaf de voorzet voor de 1-0 van Alejandro Gómez. Remo Freuler en Robin Gosens zorgden voor de 3-0-ruststand. In de tweede helft bepaalde Josip Ilicic de eindstand met twee treffers op 5-0.
Atalanta staat vijfde met 34 punten, elf minder dan Juventus. Parma staat twee plaatsen lager en heeft negen punten minder.
Bologna had eerder op de dag al 1-1 gespeeld tegen Fiorentina. Riccardo Orsolini maakte uit een vrije trap in blessuretijd de gelijkmaker voor Bologna. Marco Benassi had de bezoekers uit Florence op 1-0 gezet. AC Milan en Sampdoria bleven steken op 0-0. Zlatan Ibrahimovic maakte in de tweede helft zijn rentree bij Milan.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
2 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
5 uur geleden