Juventus verliest ook punten tegen Torino
TURIJN (ANP) - Juventus is het spoor bijster in de Serie A. De kampioen van de laatste negen seizoenen in Italië verloor ook punten in de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde Torino (2-2). Antonio Sanabria was de grote kwelgeest voor Matthijs de Ligt en zijn ploeggenoten. Hij scoorde tweemaal in de stadsderby. Federico Chiesa hielp Juventus aan de openingstreffer. Cristiano Ronaldo voorkwam in de slotfase een nederlaag.
Internazionale kan zaterdagavond de voorsprong op Juventus tot maar liefst 12 punten vergroten. De koploper staat voor een uitwedstrijd tegen Bologna. Juventus staat vierde in de Serie A, op basis van een beter doelsaldo dan Napoli. De beste vier ploegen van de eindklassering mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen.
Juventus is bezig aan een teleurstellende seizoen. De club werd al door FC Porto uitgeschakeld in de Champions League. Juventus heeft zich wel geplaatst voor de bekerfinale, waarin Atalanta de tegenstander is.
De Ligt speelde de hele wedstrijd voor Juventus. Torino is de nummer 17 van de Serie A en nam met het gelijkspel een beetje afstand van de onderste drie plaatsen.
Meer uit Voetbal
DALLAS (ANP) - Het WK voetbal zal als gepland doorgaan in 2026, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft operationeel directeur Heimo Schirgi van de FIFA gezegd. "Op een gegeven moment zullen we een oplossing vinden en zal het WK uiteraard doorgaan. Het WK is te groot. We hopen ook dat iedereen die zich heeft gekwalificeerd, kan meedoen", zei Schirgi tijdens een bijeenkomst in Dallas.
45 minuten geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - Twee voetballers zijn levenslang geschorst in de Verenigde Staten omdat ze hebben gegokt op wedstrijden in de Major League Soccer (MLS). Het zijn de Ghanees Yaw Yeboah en Derrick Jones, een Amerikaan die is geboren in Ghana. Yeboah speelde interlands voor Ghana en is oud-speler van FC Twente.
1 uur geledenCANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
11 uur geledenATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
22 uur geleden