Juventus verliest ook punten tegen Torino
TURIJN (ANP) - Juventus is het spoor bijster in de Serie A. De kampioen van de laatste negen seizoenen in Italië verloor ook punten in de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde Torino (2-2). Antonio Sanabria was de grote kwelgeest voor Matthijs de Ligt en zijn ploeggenoten. Hij scoorde tweemaal in de stadsderby. Federico Chiesa hielp Juventus aan de openingstreffer. Cristiano Ronaldo voorkwam in de slotfase een nederlaag.
Internazionale kan zaterdagavond de voorsprong op Juventus tot maar liefst 12 punten vergroten. De koploper staat voor een uitwedstrijd tegen Bologna. Juventus staat vierde in de Serie A, op basis van een beter doelsaldo dan Napoli. De beste vier ploegen van de eindklassering mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen.
Juventus is bezig aan een teleurstellende seizoen. De club werd al door FC Porto uitgeschakeld in de Champions League. Juventus heeft zich wel geplaatst voor de bekerfinale, waarin Atalanta de tegenstander is.
De Ligt speelde de hele wedstrijd voor Juventus. Torino is de nummer 17 van de Serie A en nam met het gelijkspel een beetje afstand van de onderste drie plaatsen.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
41 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden