Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus verliest ook punten tegen Torino

Juventus verliest ook punten tegen Torino

TURIJN (ANP) - Juventus is het spoor bijster in de Serie A. De kampioen van de laatste negen seizoenen in Italië verloor ook punten in de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde Torino (2-2). Antonio Sanabria was de grote kwelgeest voor Matthijs de Ligt en zijn ploeggenoten. Hij scoorde tweemaal in de stadsderby. Federico Chiesa hielp Juventus aan de openingstreffer. Cristiano Ronaldo voorkwam in de slotfase een nederlaag.

Internazionale kan zaterdagavond de voorsprong op Juventus tot maar liefst 12 punten vergroten. De koploper staat voor een uitwedstrijd tegen Bologna. Juventus staat vierde in de Serie A, op basis van een beter doelsaldo dan Napoli. De beste vier ploegen van de eindklassering mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen.

Juventus is bezig aan een teleurstellende seizoen. De club werd al door FC Porto uitgeschakeld in de Champions League. Juventus heeft zich wel geplaatst voor de bekerfinale, waarin Atalanta de tegenstander is.

De Ligt speelde de hele wedstrijd voor Juventus. Torino is de nummer 17 van de Serie A en nam met het gelijkspel een beetje afstand van de onderste drie plaatsen.

Meer uit Voetbal

RC Lens verliest bij Lorient en laat kans op koppositie liggen

LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.

1 uur geleden
Fortuna Sittard boekt tiende seizoenszege bij FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.

1 uur geleden
De Graafschap klimt na overwinning op Dordrecht naar derde plaats

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.

1 uur geleden
Molina leidt Atlético Madrid met fraaie treffer langs Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.

1 uur geleden
PSV mist middenvelder Veerman in thuisduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.

2 uur geleden
Bayern München blijft op 1-1 steken bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.

2 uur geleden
Hoofdrol Dumfries bij puntenverlies Inter tegen Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.

3 uur geleden