Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus strompelt naar de titel in de Serie A

Juventus strompelt naar de titel in de Serie A

TURIJN (ANP) - Met de landstitel in het verschiet, is Juventus in de Serie A even de kluts kwijt. De koploper leek zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Atalanta tegen de tweede nederlaag op rij aan te lopen. Dankzij sterspeler Cristiano Ronaldo, die in de laatste minuut van de reguliere speeltijd zijn tweede strafschop benutte, hield de titelhouder toch nog 1 punt over aan het enerverende duel: 2-2.

De 'Oude Dame' boft dat concurrent Lazio in de slotfase van het seizoen ook van slag is. De Romeinse ploeg verloor de laatste drie duels, inclusief de nederlaag zaterdag tegen Sassuolo (1-2). Daardoor staat Juventus nu 8 punten los van de nummer 2, met nog 6 speelronden te gaan. Atalanta bezet de derde plek, op 9 punten van de lijstaanvoerder.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona rondt terugkeer verdediger Cancelo af

BARCELONA (ANP/AFP) - Verdediger João Cancelo heeft zijn terugkeer naar FC Barcelona afgerond. De 32-jarige Portugees international komt transfervrij over van het Saudische Al Hilal, waar hij zijn contract liet ontbinden. Cancelo heeft bij de landskampioen van Spanje een contract voor drie seizoenen getekend.

17 minuten geleden
FC Twente neemt afscheid van linksbuiten Ltaief

ENSCHEDE (ANP) - Sayf Ltaief heeft afscheid genomen van FC Twente. De 26-jarige aanvaller vervolgt zijn loopbaan bij KS Cracovia SA. Volgens de Poolse club heeft hij een tweejarig contract ondertekend.

40 minuten geleden
Zes clubs tekenen eerste gezamenlijke cao in vrouwenvoetbal

ZEIST (ANP) - Zes clubs hebben de eerste gezamenlijke cao in het vrouwenvoetbal gesloten. Kampioen PSV, Ajax, AZ, Feyenoord, FC Twente en het gedegradeerde HERA United kwamen deze overeen met vakbonden VVCS en ProProf. Tot deze zomer hadden clubs ieder een eigen collectieve arbeidsovereenkomst.

1 uur geleden
Van Dijk wil zich met Liverpool revancheren voor slecht seizoen

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Virgil van Dijk roept zijn ploeggenoten van Liverpool op de tegenvallende prestaties van afgelopen seizoen recht te zetten.

1 uur geleden
NEC-trainer Schreuder vond Bodø/Glimt nog beter dan verwacht

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC vond het Noorse FK Bodø/Glimt nog beter dan verwacht. "Als je ze echt live ziet dan zijn ze nog veel beter. Ze kunnen goed verdedigen. Ze kunnen goed counteren. Ze durven te voetballen. Toch is het jammer dat we zo makkelijk goals weg hebben gegeven", zei Schreuder na afloop van de heenwedstrijd van NEC in de play-offs van de Champions League. De Nijmegenaren verloren in De Goffert met 3-1 van FK Bodø/Glimt. De return is dinsdag in Noorwegen.

13 uur geleden
NEC in play-offs Champions League kansloos tegen Bodø/Glimt

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft in de heenwedstrijd in de play-offs van de Champions League kansloos verloren van FK Bodø/Glimt. Het elftal van trainer Dick Schreuder ging in een uitverkochte Goffert met 3-1 onderuit tegen de club uit Noorwegen. Sondre Brunstad Fet, Andreas Helmersen en Haitam Aleesami maakten de doelpunten voor de bezoekers. Clement Bischoff scoorde voor NEC. De return is dinsdag in Noorwegen.

16 uur geleden
Openingswedstrijd PSG omgezet in uitduel door slechte grasmat

PARIJS (ANP/AFP) - De eerste competitiewedstrijd van Paris Saint-Germain is geen thuis- maar een uitwedstrijd. De Franse League (LFP) heeft de wedstrijd omgezet vanwege de slechte staat van de grasmat van de landskampioen en Champions League-winnaar.

17 uur geleden