Juventus strompelt naar de titel in de Serie A
TURIJN (ANP) - Met de landstitel in het verschiet, is Juventus in de Serie A even de kluts kwijt. De koploper leek zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Atalanta tegen de tweede nederlaag op rij aan te lopen. Dankzij sterspeler Cristiano Ronaldo, die in de laatste minuut van de reguliere speeltijd zijn tweede strafschop benutte, hield de titelhouder toch nog 1 punt over aan het enerverende duel: 2-2.
De 'Oude Dame' boft dat concurrent Lazio in de slotfase van het seizoen ook van slag is. De Romeinse ploeg verloor de laatste drie duels, inclusief de nederlaag zaterdag tegen Sassuolo (1-2). Daardoor staat Juventus nu 8 punten los van de nummer 2, met nog 6 speelronden te gaan. Atalanta bezet de derde plek, op 9 punten van de lijstaanvoerder.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II heeft in de Eredivisie een pijnlijke nederlaag geleden. De Tilburgers gingen in eigen stadion met 3-0 onderuit tegen Excelsior. Willem II blijft met 1 punt uit vier wedstrijden onderin de Eredivisie staan.
1 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft de sterke start in de Italiaanse voetbalcompetitie een vervolg gegeven tegen Atalanta. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini won met 2-1. AS Roma stond lange tijd achter en scoorde in de slotfase van de tweede helft twee keer.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie gewonnen: 1-3. De titelverdediger uit Eindhoven maakte in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA een einde aan een serie van vijf onderlinge duels zonder een zege op de club uit de hoofdstad.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is op zaterdagavond door scheidsrechter Martin van den Kerkhof definitief gestaakt.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Lutsharel Geertruida aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De verdediger, gehuurd van RB Leipzig, maakt voor het eerst deel uit van de basisploeg van de kampioen uit Eindhoven. Hij krijgt de voorkeur boven Ryan Flamingo.
4 uur geleden