
Juventus steviger tweede in Serie A na zege op Cremonese
TURIJN (ANP) - Juventus heeft door een zege op Cremonese weer afstand genomen van Internazionale en Lazio in de strijd om de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van coach Massimiliano Allegri won met 2-0.
Juventus staat door de zege op 69 punten. Dat zijn er 3 meer dan Inter en 4 meer dan Lazio. Ook AC Milan, dat op 61 punten staat, maakt nog kans op een van de plekken in de top 4, die recht geven op het spelen van Champions League volgend seizoen. Napoli dat 83 punten heeft is al zeker van de titel.
Met een hard schot zorgde Nicolò Fagioli kort na de rust voor de 1-0 tegen Cremonese, dat door de nederlaag degradatie steeds dichterbij ziet komen. Gleison Bremer maakte uit de rebound de tweede treffer in de slotfase.
Bij Juventus stond Paul Pogba na 390 dagen en lang revalideren van een knieblessure eindelijk weer eens in de basis. De Fransman moest na 23 minuten echter alweer van het veld door een blessure. Pogba verborg daarbij zijn gezicht achter zijn shirt om de teleurstelling te verbergen.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.
18 minuten geledenTHUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.
42 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.
2 uur geledenOBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Zépiqueno Redmond heeft Feyenoord ingeruild voor Aston Villa. De club uit de Premier League meldt de komst van de 19-jarige spits op de clubsite. Redmond werd vorige week Europees kampioen met Oranje onder 19.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow (27) wordt komend seizoen de eerste keeper van Feyenoord. Dat heeft Robin van Persie tegen Voetbal International gezegd. "Het was een luxe keuze die zwaar viel, misschien wel moeilijker dan het kiezen uit drie linksbacks. Timon Wellenreuther was teleurgesteld, maar hij hoeft van mij niet weg. Ik blijf hem een goede keeper vinden", aldus de coach van de Rotterdammers.
7 uur geleden