Juventus speelt gelijk tegen negen man van Bologna
TURIJN (ANP) - Dusan Vlahovic heeft Juventus diep in blessuretijd van het thuisduel met Bologna aan een gelijkspel geholpen (1-1). De aanvaller scoorde in de 95e minuut, terwijl de bezoekers nog maar met negen man op het veld stonden. Adama Soumaoro en Gary Medel werden in de 84e minuut van het veld gestuurd.
Soumaoro kreeg een rode kaart voor een overtreding op de doorgebroken Álvaro Morata. Arbiter Juan Luca Sacchi liet aanvankelijk verder spelen, maar werd door de videoscheidsrechter naar de kant geroepen. Na het bestuderen van de beelden greep hij alsnog in. Medel was het duidelijk niet eens met de rode kaart voor zijn ploeggenoot. De Chileen protesteerde zo heftig dat hij binnen 5 seconden twee gele kaarten kreeg en ook van het veld moest.
Marko Arnautovic, oud-speler van FC Twente, had Bologna in de 52e minuut op voorsprong gezet. Vlahovic kopte in de extra tijd raak na een sierlijke omhaal van Morata. Matthijs de Ligt had een basisplaats bij Juventus, maar werd na een uur gewisseld. Het had er veel van weg dat de verdediger geblesseerd raakte toen hij met een kopbal probeerde te scoren. Maar trainer Massimiliano Allegri vertelde na afloop dat de Nederlander lichte buikklachten had.
Mitchell Dijks en Jerdy Schouten speelden de hele wedstrijd voor Bologna. Denso Kasius viel een kwartier voor tijd in, maar werd in de slotfase weer gewisseld nadat twee medespelers rood hadden gekregen. Juventus blijft de nummer 4 van de Serie A, met een voorsprong van 6 punten op het als vijfde geklasseerde AS Roma. Trainer José Mourinho en zijn spelers hebben voor maandag een uitduel met Napoli op het programma staan.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
4 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
5 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
5 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
7 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
11 uur geleden