Juventus speelt gelijk tegen negen man van Bologna
TURIJN (ANP) - Dusan Vlahovic heeft Juventus diep in blessuretijd van het thuisduel met Bologna aan een gelijkspel geholpen (1-1). De aanvaller scoorde in de 95e minuut, terwijl de bezoekers nog maar met negen man op het veld stonden. Adama Soumaoro en Gary Medel werden in de 84e minuut van het veld gestuurd.
Soumaoro kreeg een rode kaart voor een overtreding op de doorgebroken Álvaro Morata. Arbiter Juan Luca Sacchi liet aanvankelijk verder spelen, maar werd door de videoscheidsrechter naar de kant geroepen. Na het bestuderen van de beelden greep hij alsnog in. Medel was het duidelijk niet eens met de rode kaart voor zijn ploeggenoot. De Chileen protesteerde zo heftig dat hij binnen 5 seconden twee gele kaarten kreeg en ook van het veld moest.
Marko Arnautovic, oud-speler van FC Twente, had Bologna in de 52e minuut op voorsprong gezet. Vlahovic kopte in de extra tijd raak na een sierlijke omhaal van Morata. Matthijs de Ligt had een basisplaats bij Juventus, maar werd na een uur gewisseld. Het had er veel van weg dat de verdediger geblesseerd raakte toen hij met een kopbal probeerde te scoren. Maar trainer Massimiliano Allegri vertelde na afloop dat de Nederlander lichte buikklachten had.
Mitchell Dijks en Jerdy Schouten speelden de hele wedstrijd voor Bologna. Denso Kasius viel een kwartier voor tijd in, maar werd in de slotfase weer gewisseld nadat twee medespelers rood hadden gekregen. Juventus blijft de nummer 4 van de Serie A, met een voorsprong van 6 punten op het als vijfde geklasseerde AS Roma. Trainer José Mourinho en zijn spelers hebben voor maandag een uitduel met Napoli op het programma staan.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden