Juventus speelt gelijk tegen negen man van Bologna
TURIJN (ANP) - Dusan Vlahovic heeft Juventus diep in blessuretijd van het thuisduel met Bologna aan een gelijkspel geholpen (1-1). De aanvaller scoorde in de 95e minuut, terwijl de bezoekers nog maar met negen man op het veld stonden. Adama Soumaoro en Gary Medel werden in de 84e minuut van het veld gestuurd.
Soumaoro kreeg een rode kaart voor een overtreding op de doorgebroken Álvaro Morata. Arbiter Juan Luca Sacchi liet aanvankelijk verder spelen, maar werd door de videoscheidsrechter naar de kant geroepen. Na het bestuderen van de beelden greep hij alsnog in. Medel was het duidelijk niet eens met de rode kaart voor zijn ploeggenoot. De Chileen protesteerde zo heftig dat hij binnen 5 seconden twee gele kaarten kreeg en ook van het veld moest.
Marko Arnautovic, oud-speler van FC Twente, had Bologna in de 52e minuut op voorsprong gezet. Vlahovic kopte in de extra tijd raak na een sierlijke omhaal van Morata. Matthijs de Ligt had een basisplaats bij Juventus, maar werd na een uur gewisseld. Het had er veel van weg dat de verdediger geblesseerd raakte toen hij met een kopbal probeerde te scoren. Maar trainer Massimiliano Allegri vertelde na afloop dat de Nederlander lichte buikklachten had.
Mitchell Dijks en Jerdy Schouten speelden de hele wedstrijd voor Bologna. Denso Kasius viel een kwartier voor tijd in, maar werd in de slotfase weer gewisseld nadat twee medespelers rood hadden gekregen. Juventus blijft de nummer 4 van de Serie A, met een voorsprong van 6 punten op het als vijfde geklasseerde AS Roma. Trainer José Mourinho en zijn spelers hebben voor maandag een uitduel met Napoli op het programma staan.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
25 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
13 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
16 uur geleden