'Juventus schuift Pirlo door als opvolger Sarri'
TURIJN (ANP) - Andrea Pirlo maakt volgens Italiaanse media heel snel promotie bij Juventus. De oud-speler van de 'Oude Dame' werd vorige week gepresenteerd als trainer van het beloftenteam, maar zou nu al doorschuiven naar de hoofdmacht om de ontslagen Maurizio Sarri op te volgen. Volgens heel wat media in Italiƫ maakt Juventus op korte termijn bekend dat de 41-jarige Pirlo de nieuwe hoofdtrainer wordt.
Pirlo was tussen 2011 en 2015 de regisseur op het middenveld bij Juventus, waarmee hij vier landstitels veroverde. De Italiaan slaagde er met de 'Oude Dame' niet in om de Champions League te winnen, iets wat hem eerder met AC Milan wel twee keer lukte.
Het was de bedoeling dat Pirlo bij Juventus Onder 23 als trainer ervaring zou gaan opdoen in de Serie C. Na het ontslag van Sarri, die ondanks het prolongeren van de landstitel moest vertrekken omdat Juventus vrijdag in de achtste finales van de Champions League werd uitgeschakeld door Olympique Lyon, is Pirlo de belangrijkste kandidaat om de ploeg van onder anderen Matthijs de Ligt en Cristiano Ronaldo te gaan leiden.
Meer uit Voetbal
VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.
8 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
9 uur geleden