Juventus raakt zicht op titel kwijt
NAPELS (ANP) - De tiende landstitel op rij raakt steeds verder uit beeld voor Juventus. De titelverdediger verloor zaterdag bij Napoli (1-0) en moet vrezen dat koploper AC Milan later op de avond verder afstand neemt. Bij winst van de Milanezen op Spezia groeit de marge naar 10 punten.
Uitgerekend in zijn 400e duel in de Serie A leidde Giorgio Chiellini de 1-0 voor Napoli in. De verdediger van Juventus raakte Amir Rrahmani bij een luchtduel met zijn hand in het gezicht. De VAR had het beter gezien dan de scheidsrechter, die na overleg naar de strafschopstip wees. Lorenzo Insigne schoot raak vanaf 11 meter.
Meteen na rust slaagde Cristiano Ronaldo er niet in doelman Alex Meret van dichtbij te passeren. De topscorer van de Serie A met 16 doelpunten was er vaker dichtbij, terwijl ook Álvara Morata en de in de slotfase mee opgekomen Matthijs de Ligt niet konden scoren.
Juventus bereikte dinsdag nog de finale van de Coppa Italia. Woensdag gaat de ploeg van coach Andrea Pirlo voor de Champions League op bezoek bij Porto.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
12 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
18 uur geleden