Juventus raakt na elfde gelijkspel in Serie A verder achterop
TURIJN (ANP) - Juventus is in de Serie A nog verder achterop geraakt. Het elftal van coach Thiago Motta verspeelde in eigen stadion kort voor tijd een voorsprong tegen Fiorentina: 2-2.
Na achttien speelronden is Juventus als enige club op het hoogste niveau in Italië nog ongeslagen. Liefst elf van die duels eindigden echter in een gelijkspel. De achterstand van de nummer 6 op koplopers Atalanta en Napoli is 9 punten.
Khéphren Thuram bracht Juventus tegen Fiorentina tot twee keer toe op voorsprong. Bij zijn tweede treffer deed hij dat na een goede pass van middenvelder Teun Koopmeiners. Genoeg voor de zege was het niet omdat Riccardo Sottil de bal in de 87e minuut van dichtbij hard en hoog in het doel schoot.
Het duel lag in de beginfase enkele minuten stil na racistische beledigingen van Fiorentina-supporters richting spits Dusan Vlahovic van Juventus. Vlahovic voetbalde van 2018 tot 2022 voor Fiorentina.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
18 uur geleden