Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus raakt achterop bij Milanese concurrenten

Juventus raakt achterop bij Milanese concurrenten

VERONA (ANP) - Juventus is als nummer 3 in de Serie A verder achterop geraakt in de strijd om de landstitel. De titelverdediger bleef bij middenmoter Hellas Verona steken op 1-1. Verdediger Matthijs de Ligt speelde de gehele wedstrijd bij de Turijnse club, die moet blijven hopen op forse misstappen van koploper Internazionale en nummer 2 AC Milan. Juventus heeft nu 7 punten minder dan Inter en 3 punten minder dan AC Milan.

Cristiano Ronaldo schoot kort na de rust raak namens Juventus. Het was zijn negentiende treffer dit seizoen in de Serie A. Hij kan voor het twaalfde jaar op rij tenminste twintig competitietreffers in een seizoen maken. De laatste keer dat de Portugese vedette daarin niet slaagde, was in het seizoen 2008-2009. Toen bleef hij bij Manchester United steken op achttien goals in de Premier League.

Juventus verzuimde na de treffer van Ronaldo verder weg te lopen van Verona, dat in de 77e minuut op gelijke hoogte kwam. Antonin Barák kopte de bal fraai in, 1-1.

Inter speelt zondag thuis tegen Genoa en AC Milan gaat op bezoek bij AS Roma.

Meer uit Voetbal

Reuters: FIFA wil Iran in Istanbul geruststellen over WK

ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.

2 uur geleden
Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

2 uur geleden
Trainer Slot voelt geen extra druk na nederlaag van Liverpool

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."

3 uur geleden
Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

13 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

16 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

16 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

17 uur geleden