Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus raakt achterop bij Milanese concurrenten

Juventus raakt achterop bij Milanese concurrenten

VERONA (ANP) - Juventus is als nummer 3 in de Serie A verder achterop geraakt in de strijd om de landstitel. De titelverdediger bleef bij middenmoter Hellas Verona steken op 1-1. Verdediger Matthijs de Ligt speelde de gehele wedstrijd bij de Turijnse club, die moet blijven hopen op forse misstappen van koploper Internazionale en nummer 2 AC Milan. Juventus heeft nu 7 punten minder dan Inter en 3 punten minder dan AC Milan.

Cristiano Ronaldo schoot kort na de rust raak namens Juventus. Het was zijn negentiende treffer dit seizoen in de Serie A. Hij kan voor het twaalfde jaar op rij tenminste twintig competitietreffers in een seizoen maken. De laatste keer dat de Portugese vedette daarin niet slaagde, was in het seizoen 2008-2009. Toen bleef hij bij Manchester United steken op achttien goals in de Premier League.

Juventus verzuimde na de treffer van Ronaldo verder weg te lopen van Verona, dat in de 77e minuut op gelijke hoogte kwam. Antonin Barák kopte de bal fraai in, 1-1.

Inter speelt zondag thuis tegen Genoa en AC Milan gaat op bezoek bij AS Roma.

Meer uit Voetbal

AZ-trainer Echteld blij met terugkeer 'sterkhouders' voor FC Noah

JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.

2 uur geleden
Gordon helpt Newcastle met vier treffers aan 6-1-zege bij Qarabag

BAKOE (ANP) - Newcastle United heeft een zeer ruime zege geboekt in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Qarabag. De nummer 10 van Engeland won met 6-1 in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan. Anthony Gordon was nog voor rust goed voor vier doelpunten.

2 uur geleden
Infantino 'geschokt' na vermeend racisme tegen Vinícius Júnior

ZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino is "geschokt" en "bedroefd" door het vermeende racisme tegen Vinícius Júnior dinsdagavond in het Champions League-duel tussen Benfica en Real Madrid. Dat heeft de voorzitter van de FIFA in een verklaring aan het ANP laten weten. "Er is absoluut geen plaats voor racisme in onze sport en in de samenleving. Alle relevante belanghebbenden moeten actie ondernemen en de verantwoordelijken ter verantwoording roepen", aldus Infantino in een verklaring.

6 uur geleden
Telstar accepteert schikking van 7500 euro voor afsteken vuurwerk

VELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.

8 uur geleden
Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

9 uur geleden
Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

12 uur geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

1 dag geleden