Juventus pakt in extra tijd punt tegen Bologna, Koopmeiners scoort
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Serie A een punt overgehouden aan het thuisduel met Bologna. Dat gebeurde dankzij een 2-2-gelijkspel na een 2-0-achterstand. Teun Koopmeiners verkleinde de achterstand, waarna Samuel Mbangula in de extra tijd Juve nog aan een punt hielp. Voor Koopmeiners was het zijn eerste doelpunt in dienst van de club uit Turijn.
Bologna, met Sam Beukema in de basis en Thijs Dallinga als invaller, was in de 29e minuut op voorsprong gekomen door een doelpunt van Dan Ndoye. Kort na rust volgde de 2-0 via Tommaso Pobega. Koopmeiners zorgde na ruim een uur voor de 1-2. Met links schoot hij de bal op aangeven van Danilo hoog in de linkerbovenhoek.
In de extra tijd bezorgde de Belg Mbangula met een knap afstandsschot Juventus alsnog een punt: 2-2. Juventus blijft zesde in de Serie A, Bologna is de nummer 8.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
2 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.
4 uur geleden