Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus ontslaat trainer Sarri na uitschakeling Champions League

Juventus ontslaat trainer Sarri na uitschakeling Champions League

TURIJN (ANP) - Maurizio Sarri is niet langer trainer van Juventus, de club van Oranje-international Matthijs de Ligt. De 61-jarige Italiaanse trainer heeft zaterdag van de clubleiding te horen gekregen dat hij moet vertrekken. Juventus werd vrijdag door Olympique Lyon uitgeschakeld in de achtste finales van de Champions League.

"De club wil de coach bedanken voor het schrijven van een nieuwe pagina in de geschiedenis van Juventus, met het behalen van de negende achtereenvolgende landstitel", aldus de leiding van Juventus in een korte verklaring.

Sarri kwam vorig jaar zomer over van Chelsea. Bij Juventus was hij de opvolger van Massimiliano Allegri, die vijf jaar lang hoofdtrainer was in Turijn. Juventus behaalde eind vorige maand de 36e landstitel uit de geschiedenis. De club wil echter al heel lang ook de Champions League weer eens winnen. In 1996 gebeurde dat voor het laatst. Vorig seizoen was Ajax in de kwartfinales te sterk.

Opvolger nog onbekend

Juventus verloor de finale van de Champions League zeven keer, waarvan twee keer in de afgelopen vijf jaar.

Het is nog niet duidelijk wie bij Juventus wordt aangesteld als opvolger van Sarri.

Meer uit Voetbal

NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

21 minuten geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

1 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

2 uur geleden
Bayern-topman Hoeness wil af van 'onbeschaamde' zaakwaarnemers

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Erevoorzitter Uli Hoeness heeft aangekondigd dat Bayern München harder gaat optreden tegen zaakwaarnemers die steeds meer geld willen verdienen aan transfers. "We accepteren niet langer dat zaakwaarnemers bepalen hoe de zaken worden gedaan. Hun werk staat niet meer in verhouding tot de bedragen die ze vragen en vaak ook nog krijgen", zei Hoeness in de Duitse krant Bild. "We zullen vaker 'nee' zeggen en weigeren mee te gaan in deze waanzin."

8 uur geleden
Trainer Flick geeft spelers Barcelona vrij om 'te herpakken'

GIRONA (ANP/RTR) - Trainer Hansi Flick geeft de spelers van FC Barcelona twee dagen vrij om bij te komen van twee nederlagen op rij. "Ik denk dat het belangrijk is dat ze zich herpakken", zei de coach na de 2-1-nederlaag tegen Girona, waardoor de Catalaanse ploeg de koppositie kwijtraakte aan Real Madrid. Het verlies tegen Girona kwam vier dagen na de 4-0-nederlaag tegen Atlético in het Spaanse bekertoernooi.

9 uur geleden
President maakt FIFA-baas Infantino Libanees staatsburger

BEIROET (ANP/DPA) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA heeft dankzij een uitzondering in de wetgeving een Libanees paspoort gekregen. "Trots om officieel Libanees te zijn. Ik hou van Libanon en voel me thuis in dit prachtige land", aldus de Zwitser in een post op Instagram.

9 uur geleden
Barcelona raakt koppositie kwijt na nederlaag bij Girona

GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.

20 uur geleden