Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus naar halve finales Italiaanse beker na zege op SPAL

Juventus naar halve finales Italiaanse beker na zege op SPAL

TURIJN (ANP) - Juventus heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Coppa Italia, het Italiaanse bekertoernooi. De ploeg van coach Andrea Pirlo won in eigen stadion tamelijk eenvoudig met 4-0 van SPAL.

Matthijs de Ligt begon weer in de basis bij Juventus. De verdediger doorstond een besmetting met het coronavirus en mocht afgelopen weekeinde al even invallen in de competitiewedstrijd tegen Bologna. Tegen SPAL speelde de international van Oranje de hele wedstrijd mee.

Álvaro Morato bracht Juventus op voorsprong. Hij benutte de strafschop die de scheidsrechter toekende na een overtreding op Adrien Rabiot. Na ruim een half uur stond het 2-0: Gianluca Frabotta schoot raak op aangeven van Dejan Kulusevski. Diep in de tweede helft verdubbelde de 'Oude Dame' de voordelige marge via doelpunten van Kulusevski en Federico Chiesa.

Eerder bereikte Atalanta de halve eindstrijd in het bekertoernooi. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini won met 3-2 van Lazio.

Meer uit Voetbal

Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

18 minuten geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

1 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

1 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

3 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

14 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

15 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

15 uur geleden