Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus naar halve finales Italiaanse beker na zege op SPAL

Juventus naar halve finales Italiaanse beker na zege op SPAL

TURIJN (ANP) - Juventus heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Coppa Italia, het Italiaanse bekertoernooi. De ploeg van coach Andrea Pirlo won in eigen stadion tamelijk eenvoudig met 4-0 van SPAL.

Matthijs de Ligt begon weer in de basis bij Juventus. De verdediger doorstond een besmetting met het coronavirus en mocht afgelopen weekeinde al even invallen in de competitiewedstrijd tegen Bologna. Tegen SPAL speelde de international van Oranje de hele wedstrijd mee.

Álvaro Morato bracht Juventus op voorsprong. Hij benutte de strafschop die de scheidsrechter toekende na een overtreding op Adrien Rabiot. Na ruim een half uur stond het 2-0: Gianluca Frabotta schoot raak op aangeven van Dejan Kulusevski. Diep in de tweede helft verdubbelde de 'Oude Dame' de voordelige marge via doelpunten van Kulusevski en Federico Chiesa.

Eerder bereikte Atalanta de halve eindstrijd in het bekertoernooi. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini won met 3-2 van Lazio.

Meer uit Voetbal

Gouden Bal in oktober voor het eerst uitgereikt in Londen

LONDEN (ANP/RTR/AFP) - De Gouden Bal wordt dit jaar voor het eerst in Londen uitgereikt. Dat is ter gelegenheid van de zeventigste editie van de trofee voor beste voetballer ter wereld, meldt de organisatie. De Engelsman Stanley Matthews won in 1956 als eerste de Gouden Bal.

2 uur geleden
Neymar mist vermoedelijk eerste duel Brazilië op WK tegen Marokko

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar moet de eerste groepswedstrijd van Brazilië op het wereldkampioenschap tegen Marokko naar alle waarschijnlijkheid aan zich voorbij laten gaan. Dat is duidelijk geworden na onderzoek van zijn kuitblessure.

3 uur geleden
Advocaat: Rutten is zelf opgestapt, snap het probleem niet

NOORDWIJK (ANP) - Dick Advocaat vindt het niet vreemd dat hij teruggekeerd is als bondscoach van Curaçao. "Fred Rutten is zelf opgestapt. Dus ik zou niet weten wat het probleem is", vertelde de Hagenaar op een persconferentie in Noordwijk, waar hij zich met zijn elftal voorbereidt op het komende WK.

3 uur geleden
Iran verwacht dat de FIFA visums voor reizen naar VS regelt

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.

8 uur geleden
Willem II neemt verdediger Stam definitief over van AZ

TILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.

8 uur geleden
Oranje-spits Depay verliest als basisspeler met Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.

9 uur geleden
NAC Breda gaat na degradatie door met Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.

9 uur geleden