Juventus na winst op Internazionale weer aan kop in Serie A
TURIJN (ANP) - Juventus staat weer op kop in de Serie A. De landskampioen klopte Internazionale met 2-0 en loste zo Lazio af als lijstaanvoerder.
Aaron Ramsey en invaller Paulo Dybala maakten de doelpunten in een leeg stadion in Turijn. In de Serie A worden tot minimaal 3 april alle duels achter gesloten deuren afgewerkt wegens het nieuwe coronavirus dat Italië zwaar heeft getroffen.
Juventus heeft een voorsprong van een punt op Lazio, de nummer twee van de ranglijst. Internazionale heeft een achterstand van 9 punten op de nieuwe koploper. De club uit Milaan mag nog wel een duel inhalen.
Matthijs de Ligt had een basisplaats bij Juventus. Hij was voor rust gevaarlijk met twee kopballen. Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd voor Internazionale. Hij probeerde het doeltreffende schot van Ramsey nog te blokken.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
9 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
11 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
12 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
13 uur geleden