Juventus na hattrick Milik naar halve finales Coppa Italia
TURIJN (ANP) - Met de Poolse spits Arek Milik in de hoofdrol heeft Juventus een plek bij de laatste vier in het Italiaanse bekertoernooi afgedwongen. Frosinone, in december nog te sterk voor Napoli, werd met duidelijke cijfers verslagen: 4-0.
Milik, in het verleden spits van Ajax, maakte al snel de 1-0 uit een strafschop. Richting het einde van de eerste helft zorgde hij op aangeven van Weston McKennie op knappe wijze voor de tweede treffer.
Vlak na rust voltooide Milik zijn hattrick door van dichtbij raak te schieten. De Pool maakte zelfs een vierde goal, maar die werd afgekeurd wegens buitenspel. Na weer een assist van McKennie nam het Turkse talent Kenan Yildiz de 4-0 voor zijn rekening.
Juventus neemt het in de halve finales op tegen Lazio. De andere halve finale gaat tussen Atalanta en Fiorentina.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
4 minuten geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
7 minuten geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
4 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
4 uur geleden