Juventus na hattrick Milik naar halve finales Coppa Italia
TURIJN (ANP) - Met de Poolse spits Arek Milik in de hoofdrol heeft Juventus een plek bij de laatste vier in het Italiaanse bekertoernooi afgedwongen. Frosinone, in december nog te sterk voor Napoli, werd met duidelijke cijfers verslagen: 4-0.
Milik, in het verleden spits van Ajax, maakte al snel de 1-0 uit een strafschop. Richting het einde van de eerste helft zorgde hij op aangeven van Weston McKennie op knappe wijze voor de tweede treffer.
Vlak na rust voltooide Milik zijn hattrick door van dichtbij raak te schieten. De Pool maakte zelfs een vierde goal, maar die werd afgekeurd wegens buitenspel. Na weer een assist van McKennie nam het Turkse talent Kenan Yildiz de 4-0 voor zijn rekening.
Juventus neemt het in de halve finales op tegen Lazio. De andere halve finale gaat tussen Atalanta en Fiorentina.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
2 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
7 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
1 dag geleden