Juventus moet Khedira weer missen
TURIJN (ANP) - Blessures blijven de Duitse voetballer Sami Khedira achtervolgen. De middenvelder van Juventus kampt nu met een peesblessure in z'n rechterbovenbeen. Khedira mist in ieder geval de hervatting van de Serie A en volgens sommige Italiaanse media komt hij dit seizoen zelfs helemaal niet meer in actie.
De 33-jarige Duitser, die in 2014 met zijn land de wereldtitel veroverde, moest vorig jaar operaties aan beide knieën ondergaan. Khedira onderging in februari 2019 ook een hartoperatie, nadat hij hem hartritmestoornissen waren ontdekt. Hij kwam eind november voor het laatst in actie in de Serie A.
Als invaller deed Khedira vorige week een half uur mee tijdens de return in de halve finales van het bekertoernooi tegen AC Milan (0-0). De Duitser ontbrak woensdag in de selectie voor de finale in Rome tegen Napoli. Juventus, de club van Matthijs de Ligt, verloor via strafschoppen. De 'Oude Dame' hervat de competitie maandag tegen Bologna. De ploeg van trainer Maurizio Sarri heeft één punt voorsprong op Lazio.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
6 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
16 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden