Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus moet Khedira weer missen

Juventus moet Khedira weer missen

TURIJN (ANP) - Blessures blijven de Duitse voetballer Sami Khedira achtervolgen. De middenvelder van Juventus kampt nu met een peesblessure in z'n rechterbovenbeen. Khedira mist in ieder geval de hervatting van de Serie A en volgens sommige Italiaanse media komt hij dit seizoen zelfs helemaal niet meer in actie.

De 33-jarige Duitser, die in 2014 met zijn land de wereldtitel veroverde, moest vorig jaar operaties aan beide knieën ondergaan. Khedira onderging in februari 2019 ook een hartoperatie, nadat hij hem hartritmestoornissen waren ontdekt. Hij kwam eind november voor het laatst in actie in de Serie A.

Als invaller deed Khedira vorige week een half uur mee tijdens de return in de halve finales van het bekertoernooi tegen AC Milan (0-0). De Duitser ontbrak woensdag in de selectie voor de finale in Rome tegen Napoli. Juventus, de club van Matthijs de Ligt, verloor via strafschoppen. De 'Oude Dame' hervat de competitie maandag tegen Bologna. De ploeg van trainer Maurizio Sarri heeft één punt voorsprong op Lazio.

Meer uit Voetbal

Celstraf geëist tegen fan van Oviedo voor racisme tegen Mbappé

OVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.

2 minuten geleden
Belgische middenvelder Fernandez (18) verlengt contract met PSV

EINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.

25 minuten geleden
KNVB gaat kennis delen met voetbalbond van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.

50 minuten geleden
Geblesseerde De Jong mist oefeninterlands van Oranje

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.

1 uur geleden
Franse aanvaller Ben Yedder vrijgesproken van verkrachting

CASABLANCA (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder is in hoger beroep wegens een gebrek aan bewijs vrijgesproken van verkrachting. De Franse aanvaller werd in november 2024 door een rechtbank in Nice veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voorwaardelijk wegens aanranding.

1 uur geleden
Voetbalster Nijstad sluit aan bij Oranje om ziekte Groenen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.

2 uur geleden
Spaanse media: De Jong weken uitgeschakeld door hamstringblessure

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft volgens Spaanse media een hamstringblessure opgelopen op de training. De middenvelder van FC Barcelona zou weken uitgeschakeld zijn.

3 uur geleden