Juventus mist geblesseerde Cuadrado tegen Porto
TURIJN (ANP) - Juan Cuadrado mist woensdag de uitwedstrijd van Juventus tegen FC Porto in de achtste finales van de Champions League. De Colombiaanse middenvelder heeft zaterdag een hamstringblessure opgelopen in het verloren competitieduel met Napoli (1-0).
Juventus zag door die nederlaag de tiende landstitel op rij verder uit zicht verdwijnen. De achterstand op koploper Internazionale is opgelopen tot 8 punten. Matthijs de Ligt en zijn ploeggenoten van Juventus hebben wel een duel minder gespeeld dan de lijstaanvoerder, waar Stefan de Vrij basisspeler is.
Paulo Dybala en Aaron Ramsey zijn maandag aangesloten bij de groepstraining van Juventus. Dybala is hersteld van een knieblessure die hem afgelopen maand aan de kant hield. Ramsey ontbrak de afgelopen twee weken wegens een spierblessure.
Juventus en Porto ontmoeten elkaar op 9 maart in Turijn voor de return van de achtste finale.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
15 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
15 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geleden