Juventus mist Chiellini en Dybala in Champions League
TURIJN (ANP) - Juventus gaat zonder Giorgio Chiellini en Paulo Dybala naar Spanje voor het eerste duel met Villarreal in de achtste finales van de Champions League. Aanvoerder Chiellini en vicecaptain Dybala zijn beiden geblesseerd. Trainer Massimiliano Allegri hoopt tegen Villarreal wel een beroep te kunnen doen op Leonardo Bonucci.
Bonucci (34) ontbrak vrijdag net als de al wat langer geblesseerde Chiellini (37) in de derby tegen Torino in de Serie A (1-1). Matthijs de Ligt opende in Turijn de score voor Juventus. Dybala ging aan het begin van de tweede helft geblesseerd naar de kant. De Italiaanse internationals Federico Chiesa en Federico Bernardeschi ontbreken eveneens.
Bonucci traint weer mee, maar het is nog onduidelijk of de Italiaanse verdediger kan spelen tegen Villarreal, de club van Arnaut Danjuma. De Oranje-international maakte zaterdag tegen Granada een hattrick (4-1).
Bij Juventus wordt veel verwacht van aankoop Dusan Vlahovic, de Servische topscorer die afgelopen maand overkwam van Fiorentina. "Maar we moeten niet vergeten dat hij pas 22 jaar is en dinsdag debuteert in de Champions League", aldus Allegri.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
3 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
4 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
8 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
8 uur geleden