Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus mist Chiellini en Dybala in Champions League

Juventus mist Chiellini en Dybala in Champions League

TURIJN (ANP) - Juventus gaat zonder Giorgio Chiellini en Paulo Dybala naar Spanje voor het eerste duel met Villarreal in de achtste finales van de Champions League. Aanvoerder Chiellini en vicecaptain Dybala zijn beiden geblesseerd. Trainer Massimiliano Allegri hoopt tegen Villarreal wel een beroep te kunnen doen op Leonardo Bonucci.

Bonucci (34) ontbrak vrijdag net als de al wat langer geblesseerde Chiellini (37) in de derby tegen Torino in de Serie A (1-1). Matthijs de Ligt opende in Turijn de score voor Juventus. Dybala ging aan het begin van de tweede helft geblesseerd naar de kant. De Italiaanse internationals Federico Chiesa en Federico Bernardeschi ontbreken eveneens.

Bonucci traint weer mee, maar het is nog onduidelijk of de Italiaanse verdediger kan spelen tegen Villarreal, de club van Arnaut Danjuma. De Oranje-international maakte zaterdag tegen Granada een hattrick (4-1).

Bij Juventus wordt veel verwacht van aankoop Dusan Vlahovic, de Servische topscorer die afgelopen maand overkwam van Fiorentina. "Maar we moeten niet vergeten dat hij pas 22 jaar is en dinsdag debuteert in de Champions League", aldus Allegri.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

1 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

2 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

2 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

3 uur geleden
Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

3 uur geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

4 uur geleden
FC Utrecht-spits Haller niet in WK-selectie Ivoorkust

YAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.

4 uur geleden