Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus mist Chiellini en Dybala in Champions League

Juventus mist Chiellini en Dybala in Champions League

TURIJN (ANP) - Juventus gaat zonder Giorgio Chiellini en Paulo Dybala naar Spanje voor het eerste duel met Villarreal in de achtste finales van de Champions League. Aanvoerder Chiellini en vicecaptain Dybala zijn beiden geblesseerd. Trainer Massimiliano Allegri hoopt tegen Villarreal wel een beroep te kunnen doen op Leonardo Bonucci.

Bonucci (34) ontbrak vrijdag net als de al wat langer geblesseerde Chiellini (37) in de derby tegen Torino in de Serie A (1-1). Matthijs de Ligt opende in Turijn de score voor Juventus. Dybala ging aan het begin van de tweede helft geblesseerd naar de kant. De Italiaanse internationals Federico Chiesa en Federico Bernardeschi ontbreken eveneens.

Bonucci traint weer mee, maar het is nog onduidelijk of de Italiaanse verdediger kan spelen tegen Villarreal, de club van Arnaut Danjuma. De Oranje-international maakte zaterdag tegen Granada een hattrick (4-1).

Bij Juventus wordt veel verwacht van aankoop Dusan Vlahovic, de Servische topscorer die afgelopen maand overkwam van Fiorentina. "Maar we moeten niet vergeten dat hij pas 22 jaar is en dinsdag debuteert in de Champions League", aldus Allegri.

Meer uit Voetbal

Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

2 uur geleden
Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

5 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

15 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

15 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

17 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

1 dag geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

1 dag geleden