Juventus mag ondanks nederlaag Europa League in
TURIJN (ANP) - Juventus is ook na de winterstop nog actief in Europa. De Italiaanse club verloor woensdag de laatste groepswedstrijd in de Champions League van Paris Saint-Germain (1-2). Doordat concurrent Maccabi Haifa ook onderuitging, met 6-1 tegen Benfica, eindigde Juventus als derde in de poule. Daarmee plaatste het team van trainer Massimiliano Allegri zich voor de tussenronde van de Europa League.
Kylian MbappƩ zette PSG al in de 13e minuut op voorsprong. De Franse aanvaller speelde Federico Gatti door de benen en trof via de binnenkant van de paal doel. Verdediger Leonardo Bonucci maakte kort voor rust, op aangeven van Juan Cuadrado, gelijk.
Nuno Mendes werd matchwinner voor Paris Saint-Germain. De Portugees kwam in de 68e minuut in het veld en scoorde vrijwel direct (1-2).
PSG dacht zich dankzij de winst te verzekeren van de eerste plek in de groep. Benfica maakte echter kort voor tijd de 6-1 bij Haifa. Dat was voor het elftal van voormalig PSV-trainer Roger Schmidt precies voldoende om Paris Saint-Germain voor te blijven en als eerste te eindigen.
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
4 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
4 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
6 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
8 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
9 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
11 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden