Juventus lijdt zware thuisnederlaag tegen Fiorentina
TURIJN (ANP) - Juventus heeft het kalenderjaar in mineur afgesloten. De kampioen van de laatste negen jaar in de Serie A verloor dinsdag in eigen stadion van het laaggeklasseerde Fiorentina: 0-3.
Dusan Vlahovic opende al in de 3e minuut de score. De Serviër trof doel op aangeven van de 37-jarige Franck Ribéry. De ongelukkige Alex Sandro passeerde in de 76e minuut zijn eigen doelman: 0-2. Vijf minuten later tekende Martín Cáceres voor 0-3 namens de nummer 15 van de ranglijst uit Florence.
Juventus speelde vanaf de 18e minuut met tien man. Juan Cuadrado kreeg een rode kaart voor een zware overtreding op Cristiano Biraghi.
Slecht nieuws
Matthijs de Ligt werd in de slotfase vervangen bij Juventus, dat een achterstand van 7 punten op koploper AC Milan heeft.
Juventus kreeg vlak voor het duel met Fiorentina slecht nieuws. Napoli bleek met succes in beroep te zijn gegaan tegen een reglementaire nederlaag van 0-3 tegen de ploeg uit Turijn. De formatie uit Napels kwam in oktober niet opdagen tegen Juventus omdat veel spelers positief getest waren op corona.
Juventus en Napoli treffen elkaar op 13 januari opnieuw.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
16 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
17 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
18 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
19 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
20 uur geleden