Juventus lijdt puntenverlies na eerste tegentreffer in competitie
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de thuiswedstrijd tegen Cagliari voor het eerst dit seizoen in de Serie A een doelpunt geïncasseerd. De treffer, uit een strafschop, bepaalde de eindstand op 1-1.
Juventus was na zes duels de enige ploeg in de Europese topcompetities zonder tegentreffer. Lang leek er ook een zevende wedstrijd bij te komen. Dusan Vlahovic had de thuisploeg na een kwartier op voorsprong gezet door een strafschop te benutten. Diezelfde Serviër miste in de 78e minuut vrij voor doelman Simone Scuffet.
Cagliari kreeg kort voor tijd na ingrijpen van de VAR een strafschop na een overtreding van Douglas Luiz op Roberto Piccoli. De Roemeen Razvan Marin, die één seizoen voor Ajax voetbalde, werd vanaf de stip de eerste speler die dit seizoen in de competitie kon scoren tegen Juventus.
De thuisploeg raakte kort voor tijd ook nog Francisco Conceição kwijt. De oud-Ajacied kreeg zijn tweede gele kaart. Juventus-middenvelder Teun Koopmeiners werd in de rust gewisseld.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.
3 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Kevin Balvers aangesteld als spelhervattingen-specialist. De 35-jarige Balvers was al werkzaam bij de koploper van de Eredivisie als manager voetbalvisie. De functie van spelhervattingen-specialist is nieuw bij de Eindhovense club.
1 uur geledenMACCLESFIELD (ANP) - Bekerhouder Crystal Palace is verrassend uitgeschakeld in de derde ronde van de FA Cup. De ploeg uit Londen verloor met 2-1 van Macclesfield FC, dat uitkomt op het zesde niveau.
2 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid-coach Xabi Alonso kan zondag bij de finale van de Spaanse Super Cup tegen Barcelona beschikken over Kylian Mbappé, die terugkeert van een knieblessure
3 uur geledenARNHEM/ZEIST (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF en voetbalbond KNVB doen een hernieuwde oproep tot invoering van een sportwet, waarin sport en financiering zijn verankerd. De oproep is gericht aan het nog te vormen nieuwe kabinet.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko noemde het bereiken van de halve finales van de Afrika Cup "historisch", maar hij waarschuwde meteen voor te veel euforie. "We hebben nog niets", sprak hij na de winst (2-0) op Kameroen in de kwartfinales.
8 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.
19 uur geleden