Juventus lijdt puntenverlies na eerste tegentreffer in competitie
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de thuiswedstrijd tegen Cagliari voor het eerst dit seizoen in de Serie A een doelpunt geïncasseerd. De treffer, uit een strafschop, bepaalde de eindstand op 1-1.
Juventus was na zes duels de enige ploeg in de Europese topcompetities zonder tegentreffer. Lang leek er ook een zevende wedstrijd bij te komen. Dusan Vlahovic had de thuisploeg na een kwartier op voorsprong gezet door een strafschop te benutten. Diezelfde Serviër miste in de 78e minuut vrij voor doelman Simone Scuffet.
Cagliari kreeg kort voor tijd na ingrijpen van de VAR een strafschop na een overtreding van Douglas Luiz op Roberto Piccoli. De Roemeen Razvan Marin, die één seizoen voor Ajax voetbalde, werd vanaf de stip de eerste speler die dit seizoen in de competitie kon scoren tegen Juventus.
De thuisploeg raakte kort voor tijd ook nog Francisco Conceição kwijt. De oud-Ajacied kreeg zijn tweede gele kaart. Juventus-middenvelder Teun Koopmeiners werd in de rust gewisseld.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).
18 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).
55 minuten geledenCOMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.
1 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Gianluca Prestianni ontbreekt definitief in de uitwedstrijd van Benfica tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League. De club uit Portugal is vergeefs in beroep gegaan tegen de schorsing van de Argentijn, zo meldt de UEFA.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink blijft ook na de recente onthullingen van oud-international Sherida Spitse scherp op de sfeer tussen de Nederlandse voetbalsters. De vorig jaar gestopte recordinternational schrijft in haar pas verschenen boek dat zij en middenveldster Daniëlle van de Donk door een teamgenoot "voor de bus zijn gegooid". De collega-international zou aan oud-bondscoach Andries Jonker hebben verteld dat het tweetal niet met hem verder wilde.
6 uur geleden