
Juventus lijdt puntenverlies na eerste tegentreffer in competitie
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de thuiswedstrijd tegen Cagliari voor het eerst dit seizoen in de Serie A een doelpunt geïncasseerd. De treffer, uit een strafschop, bepaalde de eindstand op 1-1.
Juventus was na zes duels de enige ploeg in de Europese topcompetities zonder tegentreffer. Lang leek er ook een zevende wedstrijd bij te komen. Dusan Vlahovic had de thuisploeg na een kwartier op voorsprong gezet door een strafschop te benutten. Diezelfde Serviër miste in de 78e minuut vrij voor doelman Simone Scuffet.
Cagliari kreeg kort voor tijd na ingrijpen van de VAR een strafschop na een overtreding van Douglas Luiz op Roberto Piccoli. De Roemeen Razvan Marin, die één seizoen voor Ajax voetbalde, werd vanaf de stip de eerste speler die dit seizoen in de competitie kon scoren tegen Juventus.
De thuisploeg raakte kort voor tijd ook nog Francisco Conceição kwijt. De oud-Ajacied kreeg zijn tweede gele kaart. Juventus-middenvelder Teun Koopmeiners werd in de rust gewisseld.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - Nederland heeft op vrijdagmiddag een besloten oefenwedstrijd in Leeuwarden met 3-0 gewonnen van Finland. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt. De doelpunten van de Oranjevrouwen werden gemaakt door Lynn Wilms, Chasity Grant en Shanice van de Sanden.
2 uur geledenYOGYAKARTA (ANP) - Jean-Paul van Gastel vervolgt zijn trainersloopbaan in Indonesië. De oud-Feyenoorder heeft een contract ondertekend bij PSIM Yogyakarta, dat afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerde.
2 uur geledenLEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij vertrekt als coach van Leicester City. Dat heeft de Engelse voetbalclub via de sociale media bekendgemaakt. Leicester City degradeerde onder Van Nistelrooij uit de Premier League. Het contract van Van Nistelrooij liep nog tot medio 2027.
7 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Real Madrid en Al-Hilal hebben zich als laatste twee geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Real eindigde als eerste in groep H door een 3-0-zege op RB Salzburg. Al-Hilal uit Saudi-Arabië versloeg het Mexicaanse Pachuca met 2-0.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vivianne Miedema houdt een "best wel goed gevoel" over aan de uitzwaaiwedstrijd voor het EK tegen Finland (2-1). De topscorer aller tijden van Oranje speelde na een blessure haar eerste wedstrijd sinds begin april en maakte haar 98e en 99e interlandtreffer. "Ik heb keihard gewerkt om hier überhaupt te staan en het is fijn dat ik mijn doelpuntjes meepak", zei de 28-jarige spits bij ESPN.
19 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Aanvoerder Givairo Read van Oranje onder 19 is "heel trots" op zijn team. Dat zei de verdediger van Feyenoord na de met 1-0 gewonnen EK-finale in Boekarest tegen Spanje. Read gaf in de 62e minuut een voorzet die door de Spaanse doelman Raúl Jiménez in eigen doel werd gewerkt. Oranje onder 19 werd voor het eerst Europees kampioen.
19 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Kees Smit is in Boekarest uitgeroepen tot beste speler van het EK onder 19 in Roemenië. De middenvelder van AZ werd met vier doelpunten samen met de Spanjaard Pablo García ook topscorer van het toernooi. Smit kwam in de met 1-0 gewonnen finale tegen Spanje niet tot scoren.
19 uur geleden