Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus lijdt derde nederlaag na doelpunt diep in blessuretijd

Juventus lijdt derde nederlaag na doelpunt diep in blessuretijd

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Serie A voor de derde keer verloren. Sassuolo zegevierde in Turijn met 2-1 door een doelpunt in blessuretijd van de Fransman Maxime Lopez.

De Amerikaanse middenvelder Weston McKennie had Juventus een kwartier voor tijd op gelijke hoogte gebracht door raak te koppen uit een vrije trap. Davide Frattesi bezorgde Sassuolo vlak voor rust een voorsprong met een diagonaal schot.

Voor Juventus is het al de zesde keer dat er punten worden verspeeld in tien speelronden. Slechts vier wedstrijden werden er gewonnen door de ploeg van trainer Massimiliano Allegri.

Matthijs de Ligt (22) speelde de hele wedstrijd bij de thuisploeg. Het betekende al zijn 250e wedstrijd van zijn loopbaan. Voor Allegri was het zijn 200e competitiewedstrijd als trainer van Juventus. Hij wist er 146 te winnen.

Juventus staat zevende en heeft al 13 punten achterstand op koploper AC Milan.

Meer uit Voetbal

NEC speelt thuis gelijk tegen sc Heerenveen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.

1 uur geleden
Dokter leidt vijfkamp na twee onderdelen op WK indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.

2 uur geleden
Hiddink benoemd tot erelid van De Graafschap

DOETINCHEM (ANP) - Guus Hiddink is benoemd tot erelid van De Graafschap. De 79-jarige oud-voetballer en -trainer kreeg ook een standbeeld met een afbeelding van zichzelf erop, begeleid door de tekst 'Achterhoeks fundament'.

3 uur geleden
PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

16 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

17 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

19 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

20 uur geleden