Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus lijdt derde nederlaag na doelpunt diep in blessuretijd

Juventus lijdt derde nederlaag na doelpunt diep in blessuretijd

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Serie A voor de derde keer verloren. Sassuolo zegevierde in Turijn met 2-1 door een doelpunt in blessuretijd van de Fransman Maxime Lopez.

De Amerikaanse middenvelder Weston McKennie had Juventus een kwartier voor tijd op gelijke hoogte gebracht door raak te koppen uit een vrije trap. Davide Frattesi bezorgde Sassuolo vlak voor rust een voorsprong met een diagonaal schot.

Voor Juventus is het al de zesde keer dat er punten worden verspeeld in tien speelronden. Slechts vier wedstrijden werden er gewonnen door de ploeg van trainer Massimiliano Allegri.

Matthijs de Ligt (22) speelde de hele wedstrijd bij de thuisploeg. Het betekende al zijn 250e wedstrijd van zijn loopbaan. Voor Allegri was het zijn 200e competitiewedstrijd als trainer van Juventus. Hij wist er 146 te winnen.

Juventus staat zevende en heeft al 13 punten achterstand op koploper AC Milan.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

11 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

11 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

12 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

12 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

13 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

13 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

13 uur geleden