Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus lijdt derde nederlaag na doelpunt diep in blessuretijd

Juventus lijdt derde nederlaag na doelpunt diep in blessuretijd

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Serie A voor de derde keer verloren. Sassuolo zegevierde in Turijn met 2-1 door een doelpunt in blessuretijd van de Fransman Maxime Lopez.

De Amerikaanse middenvelder Weston McKennie had Juventus een kwartier voor tijd op gelijke hoogte gebracht door raak te koppen uit een vrije trap. Davide Frattesi bezorgde Sassuolo vlak voor rust een voorsprong met een diagonaal schot.

Voor Juventus is het al de zesde keer dat er punten worden verspeeld in tien speelronden. Slechts vier wedstrijden werden er gewonnen door de ploeg van trainer Massimiliano Allegri.

Matthijs de Ligt (22) speelde de hele wedstrijd bij de thuisploeg. Het betekende al zijn 250e wedstrijd van zijn loopbaan. Voor Allegri was het zijn 200e competitiewedstrijd als trainer van Juventus. Hij wist er 146 te winnen.

Juventus staat zevende en heeft al 13 punten achterstand op koploper AC Milan.

Meer uit Voetbal

Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

4 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

5 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

7 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

17 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

21 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

22 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

22 uur geleden