Juventus langer door met multifunctionele Cambiaso
TURIJN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Juventus heeft het contract van Andrea Cambiaso tussentijds verlengd. De multifunctionele speler, die zowel in de verdediging als op het middenveld uit de voeten kan, ligt nu tot de zomer van 2029 vast bij de bekerwinnaar.
Cambiaso kwam in 2022 voor ruim 13 miljoen euro over van Genoa en werd direct verhuurd aan Bologna. Na zijn terugkeer veroverde hij dit seizoen een basisplaats bij Juventus, dat momenteel vierde staat in de Serie A.
Cambiaso maakt ook deel uit van de Italiaanse voorselectie voor het EK voetbal. Hij debuteerde in maart van dit jaar tegen Venezuela. Bondscoach Luciano Spalletti heeft in totaal dertig spelers geselecteerd. Italië treft in groep G Albanië, Spanje en Kroatië.
Centrale verdediger Daniele Rugani, ploeggenoot van Cambiaso bij Juventus, verlengde later op de dag zijn contract bij de club tot de zomer van 2026.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II haalt Hidde ter Avest terug naar Nederland. De 29-jarige verdediger komt transfervrij over van Oxford United en tekent een contract voor één seizoen bij de gepromoveerde club uit Tilburg, met een optie voor nog een jaar.
58 minuten geledenNYON (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA heeft zeer negatief gereageerd op de plannen van wereldvoetbalbond FIFA om een deel van de commerciële rechten van de toekomstige WK's te verkopen. FIFA wil een nieuwe dochteronderneming FIFA Forward Enterprise (FFE) oprichten en daarvan zo'n 20 procent van de aandelen verkopen aan investeerders.
1 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - Voetballers in de Bundesliga die vanaf nu hun mond bedekken bij een verbale confrontatie met een tegenstander krijgen een gele kaart. Dat heeft de scheidsrechterscommissie van de Duitse bond (DFB) bevestigd aan persbureau dpa. Op het afgelopen WK werd de handeling nog bestraft met rood.
2 uur geledenROME (ANP/DPA) - Roberto Mancini keert na drie jaar terug als bondscoach van de Italiaanse voetballers. Dat heeft de voorzitter van de Italiaanse voetbalbond, Giovanni Malagò, in Rome bekendgemaakt.
4 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Doelman Timon Wellenreuther kan de komende weken niet in actie komen voor zijn nieuwe club VfL Wolfsburg. De van Feyenoord overgekomen keeper heeft vrijdag een knieblessure opgelopen tijdens het vriendschappelijke duel met Olympique Lyon. Dat meldt de Duitse club dinsdag.
4 uur geledenROME (ANP/DPA) - Roberto Mancini staat op het punt om opnieuw bondscoach van Italië te worden. Dat melden verschillende media. De 61-jarige trainer moet de opvolger worden van de in april vertrokken bondscoach Gennaro Gattuso. Onder zijn leiding wist Italië zich niet te plaatsen voor het afgelopen WK. Het land ontbrak zo voor de derde keer op rij op het mondiale toernooi.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri mist de start van het seizoen met Manchester City. De 30-jarige Spaanse middenvelder heeft een kleine rugoperatie ondergaan, meldt de Engelse club.
5 uur geleden