Juventus langer door met multifunctionele Cambiaso
TURIJN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Juventus heeft het contract van Andrea Cambiaso tussentijds verlengd. De multifunctionele speler, die zowel in de verdediging als op het middenveld uit de voeten kan, ligt nu tot de zomer van 2029 vast bij de bekerwinnaar.
Cambiaso kwam in 2022 voor ruim 13 miljoen euro over van Genoa en werd direct verhuurd aan Bologna. Na zijn terugkeer veroverde hij dit seizoen een basisplaats bij Juventus, dat momenteel vierde staat in de Serie A.
Cambiaso maakt ook deel uit van de Italiaanse voorselectie voor het EK voetbal. Hij debuteerde in maart van dit jaar tegen Venezuela. Bondscoach Luciano Spalletti heeft in totaal dertig spelers geselecteerd. Italië treft in groep G Albanië, Spanje en Kroatië.
Centrale verdediger Daniele Rugani, ploeggenoot van Cambiaso bij Juventus, verlengde later op de dag zijn contract bij de club tot de zomer van 2026.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
3 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
3 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
6 uur geleden