Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus langer door met multifunctionele Cambiaso

Juventus langer door met multifunctionele Cambiaso

TURIJN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Juventus heeft het contract van Andrea Cambiaso tussentijds verlengd. De multifunctionele speler, die zowel in de verdediging als op het middenveld uit de voeten kan, ligt nu tot de zomer van 2029 vast bij de bekerwinnaar.

Cambiaso kwam in 2022 voor ruim 13 miljoen euro over van Genoa en werd direct verhuurd aan Bologna. Na zijn terugkeer veroverde hij dit seizoen een basisplaats bij Juventus, dat momenteel vierde staat in de Serie A.

Cambiaso maakt ook deel uit van de Italiaanse voorselectie voor het EK voetbal. Hij debuteerde in maart van dit jaar tegen Venezuela. Bondscoach Luciano Spalletti heeft in totaal dertig spelers geselecteerd. Italië treft in groep G Albanië, Spanje en Kroatië.

Centrale verdediger Daniele Rugani, ploeggenoot van Cambiaso bij Juventus, verlengde later op de dag zijn contract bij de club tot de zomer van 2026.

Meer uit Voetbal

Club Hercules uit medeleven met nabestaanden 'held' Grotenbreg

UTRECHT (ANP) - De Utrechtse amateurvoetbalclub USV Hercules bevestigt dat oud-speler Mats Grotenbreg (28) donderdag is overleden. Hij werd door een boot aangevaren toen hij aan het zwemmen was bij de Mookerplas in het noorden van Limburg. Hercules noemt Grotenbreg een held en wenst zijn nabestaanden "alle kracht dit verlies te dragen".

48 minuten geleden
Telecombedrijf KPN verlengt sponsorovereenkomst met KNVB

ROTTERDAM (ANP) - Telecombedrijf KPN heeft de sponsorovereenkomst met de KNVB verlengd. Het nieuwe contract loopt van 1 juli tot en met 30 juni 2030. Dat maakte KPN vrijdag bekend in een persbericht.

2 uur geleden
Doelman Room denkt er op volgende WK weer bij te zijn met Curaçao

PHILADELPHIA (ANP) - Eloy Room (37) denkt over vier jaar opnieuw als doelman van Curaçao naar het WK voetbal te gaan. "Natuurlijk kunnen we het WK nog een keer halen", zei de keeper na de uitschakeling van de kleinste deelnemer ooit in Philadelphia. "Ik ben er dan gewoon weer bij. Ik ga nog veel meer jongens overhalen om mee te doen. Waarom zou je niet voor Curaçao willen spelen?"

3 uur geleden
Renard heeft geen spijt van rol als interim bij Tunesië op WK

KANSAS CITY (ANP) - Hervé Renard heeft geen spijt dat hij na de nederlaag in het eerste WK-duel met Zweden (5-1) aan de slag is gegaan als interim-bondscoach van Tunesië.

3 uur geleden
Gaari: Advocaat mag als bondscoach van Curaçao heel trots zijn

PHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat mag heel trots zijn op wat hij met Curaçao heeft bereikt. Dat zei verdediger Juriën Gaari (32) in Philadelphia nadat Curaçao op het WK was uitgeschakeld door een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "We hebben twee jaar met Advocaat gewerkt. Zijn energie was ondanks zijn leeftijd altijd goed. We hadden een goede connectie. We zijn ook trots op hem. Het is jammer als hij stopt, maar zo is het voetbal. En wie weet gaat hij wel door. Je weet het met deze coach nooit."

3 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino onder de indruk van Curaçao

PHILADELPHIA (ANP) - Gianni Infantino, de voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA, is onder de indruk van de prestaties van Curaçao op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

3 uur geleden
WK voetbal verbetert toeschouwersrecord al voor einde groepsfase

EAST RUTHERFORD (ANP) - Het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is nu al de bestbezochte mondiale eindronde ooit. Het record van 3,6 miljoen toeschouwers uit 1994 is voor het einde van de groepsfase verbroken, meldt de FIFA.

3 uur geleden