Juventus lang zonder Chiesa door zware knieblessure
TURIJN (ANP) - De Italiaanse voetballer Federico Chiesa van Juventus heeft een zware knieblessure opgelopen. Chiesa (24) moest zich zondag in de met 4-3 gewonnen competitiewedstrijd tegen AS Roma na een half uur spelen laten vervangen. Medisch onderzoek wees een dag later uit dat de voorste kruisband van zijn linkerknie beschadigd is.
Chiesa wordt in de loop van deze week geopereerd. Juventus maakte niet bekend hoelang de Italiaanse international dan aan de kant staat, maar vermoedelijk is het seizoen voor de aanvaller al voorbij.
Chiesa maakte in de Serie A twee doelpunten in veertien wedstrijden. Vorig seizoen kwam hij acht keer tot scoren voor de 'Oude Dame'. Chiesa maakte deel uit van de Italiaanse selectie die afgelopen zomer het EK won. Hij scoorde in de halve finale tegen Spanje, die de 'Azzurri' via strafschoppen wonnen. In de eindstrijd tegen Engeland, die ook via penalty's werd beslist, ging de aanvaller kort voor het verstrijken van de reguliere speeltijd van het veld. Chiesa kreeg van de UEFA een plek in het sterrenteam van het EK.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
2 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
6 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.
11 uur geledenMARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.
1 dag geleden