Juventus lang zonder Chiesa door zware knieblessure
TURIJN (ANP) - De Italiaanse voetballer Federico Chiesa van Juventus heeft een zware knieblessure opgelopen. Chiesa (24) moest zich zondag in de met 4-3 gewonnen competitiewedstrijd tegen AS Roma na een half uur spelen laten vervangen. Medisch onderzoek wees een dag later uit dat de voorste kruisband van zijn linkerknie beschadigd is.
Chiesa wordt in de loop van deze week geopereerd. Juventus maakte niet bekend hoelang de Italiaanse international dan aan de kant staat, maar vermoedelijk is het seizoen voor de aanvaller al voorbij.
Chiesa maakte in de Serie A twee doelpunten in veertien wedstrijden. Vorig seizoen kwam hij acht keer tot scoren voor de 'Oude Dame'. Chiesa maakte deel uit van de Italiaanse selectie die afgelopen zomer het EK won. Hij scoorde in de halve finale tegen Spanje, die de 'Azzurri' via strafschoppen wonnen. In de eindstrijd tegen Engeland, die ook via penalty's werd beslist, ging de aanvaller kort voor het verstrijken van de reguliere speeltijd van het veld. Chiesa kreeg van de UEFA een plek in het sterrenteam van het EK.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.
10 uur geledenFÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
14 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
14 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
1 dag geleden