Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus laat punten liggen in titelrace

Juventus laat punten liggen in titelrace

TURIJN (ANP) - Juventus heeft twee punten verspeeld in de strijd om de Italiaanse landstitel. Tegen Sassuolo bleef de ploeg van trainer Maurizio Sarri na zelfs een 2-1-achterstand steken op 2-2. Internazionale kan later op zondagmiddag de koppositie van de club uit Turijn overnemen. Dan moet het wel winnen van SPAL.

Routinier Leonardo Bonucci had Juventus al na 20 minuten op voorsprong gezet, maar binnen de kortste keren stond het weer gelijk. Jeremie Boga passeerde met een knap stiftje Gianluigi Buffon, de 41-jarige doelman die verkozen was boven de Pool Wojciech Sczeszny.

Aan de 2-1 voor Sassuolo, kort na rust, ging een fout van Matthijs de Ligt vooraf. De Oranje-international schoof de bal in de voeten van Francesco Caputo, die Buffon passeerde.

Juventus, als enige club in de Serie A nog ongeslagen, zag doelman Stefano Turati nog redden op een vrije trap van Ronaldo. In de 68e minuut scoorde de Portugees alsnog, uit een strafschop. 'Juve' kreeg nog kansen, onder meer voor invaller Paulo Dybala en Ronaldo, maar middenmoter Sassuolo hield stand.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

4 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

4 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

4 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

4 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

5 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

7 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

8 uur geleden