Juventus laat punten liggen in titelrace
TURIJN (ANP) - Juventus heeft twee punten verspeeld in de strijd om de Italiaanse landstitel. Tegen Sassuolo bleef de ploeg van trainer Maurizio Sarri na zelfs een 2-1-achterstand steken op 2-2. Internazionale kan later op zondagmiddag de koppositie van de club uit Turijn overnemen. Dan moet het wel winnen van SPAL.
Routinier Leonardo Bonucci had Juventus al na 20 minuten op voorsprong gezet, maar binnen de kortste keren stond het weer gelijk. Jeremie Boga passeerde met een knap stiftje Gianluigi Buffon, de 41-jarige doelman die verkozen was boven de Pool Wojciech Sczeszny.
Aan de 2-1 voor Sassuolo, kort na rust, ging een fout van Matthijs de Ligt vooraf. De Oranje-international schoof de bal in de voeten van Francesco Caputo, die Buffon passeerde.
Juventus, als enige club in de Serie A nog ongeslagen, zag doelman Stefano Turati nog redden op een vrije trap van Ronaldo. In de 68e minuut scoorde de Portugees alsnog, uit een strafschop. 'Juve' kreeg nog kansen, onder meer voor invaller Paulo Dybala en Ronaldo, maar middenmoter Sassuolo hield stand.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
4 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
9 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
9 uur geleden