
Juventus koopt én verhuurt Zweeds talent Kulusevski
TURIJN (ANP) - Juventus heeft zich voor 35 miljoen euro verzekerd van de komst van Dejan Kulusevski. De Zweedse middenvelder met Macedonische roots blijft de rest van het seizoen wel op huurbasis voor Parma spelen. De 19-jarige Kulusevski ondertekende een contract tot de zomer van 2024 bij de Italiaanse kampioen.
De Zweed stond onder contract bij Atalanta, dat hem dit seizoen op huurbasis had gestald bij Parma. Kulusevski maakte zo'n goede indruk bij de huidige nummer 7 van de Serie A, dat Juventus zich voor hem meldde. De 'Oude Dame' betaalt 35 miljoen euro aan Atalanta, dat ook nog 9 miljoen euro aan mogelijke bonussen tegemoet kan zien.
Kulusevki maakte voor de winterstop vier doelpunten en gaf zeven assists in de Serie A. Hij debuteerde in november in het nationale elftal van Zweden. De aanvallende middenvelder, die bij Parma vaak op de rechtervleugel speelt, stond in de belangstelling van heel wat Europese topclubs. Hij sluit in de zomer aan bij Juventus.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.
19 uur geleden