Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus koopt én verhuurt Zweeds talent Kulusevski

Juventus koopt én verhuurt Zweeds talent Kulusevski

TURIJN (ANP) - Juventus heeft zich voor 35 miljoen euro verzekerd van de komst van Dejan Kulusevski. De Zweedse middenvelder met Macedonische roots blijft de rest van het seizoen wel op huurbasis voor Parma spelen. De 19-jarige Kulusevski ondertekende een contract tot de zomer van 2024 bij de Italiaanse kampioen.

De Zweed stond onder contract bij Atalanta, dat hem dit seizoen op huurbasis had gestald bij Parma. Kulusevski maakte zo'n goede indruk bij de huidige nummer 7 van de Serie A, dat Juventus zich voor hem meldde. De 'Oude Dame' betaalt 35 miljoen euro aan Atalanta, dat ook nog 9 miljoen euro aan mogelijke bonussen tegemoet kan zien.

Kulusevki maakte voor de winterstop vier doelpunten en gaf zeven assists in de Serie A. Hij debuteerde in november in het nationale elftal van Zweden. De aanvallende middenvelder, die bij Parma vaak op de rechtervleugel speelt, stond in de belangstelling van heel wat Europese topclubs. Hij sluit in de zomer aan bij Juventus.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

1 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

3 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

3 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

5 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

5 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

6 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

8 uur geleden