Juventus koopt én verhuurt Zweeds talent Kulusevski
TURIJN (ANP) - Juventus heeft zich voor 35 miljoen euro verzekerd van de komst van Dejan Kulusevski. De Zweedse middenvelder met Macedonische roots blijft de rest van het seizoen wel op huurbasis voor Parma spelen. De 19-jarige Kulusevski ondertekende een contract tot de zomer van 2024 bij de Italiaanse kampioen.
De Zweed stond onder contract bij Atalanta, dat hem dit seizoen op huurbasis had gestald bij Parma. Kulusevski maakte zo'n goede indruk bij de huidige nummer 7 van de Serie A, dat Juventus zich voor hem meldde. De 'Oude Dame' betaalt 35 miljoen euro aan Atalanta, dat ook nog 9 miljoen euro aan mogelijke bonussen tegemoet kan zien.
Kulusevki maakte voor de winterstop vier doelpunten en gaf zeven assists in de Serie A. Hij debuteerde in november in het nationale elftal van Zweden. De aanvallende middenvelder, die bij Parma vaak op de rechtervleugel speelt, stond in de belangstelling van heel wat Europese topclubs. Hij sluit in de zomer aan bij Juventus.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
15 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
18 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
18 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
22 uur geleden