Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus hoopt op 'beetje geluk' in bekerduel met Inter

Juventus hoopt op 'beetje geluk' in bekerduel met Inter

TURIJN (ANP) - Juventus moet niet alleen goed spelen, maar heeft woensdag ook "een beetje geluk" nodig in de tweede wedstrijd van de halve finale van de Italiaanse beker tegen Inter. Dat zei trainer Massimiliano Allegri, die zijn formatie eerder op eigen veld gelijk zag spelen (1-1) tegen de club uit Milaan.

Vorig seizoen verloor Juventus in de finale van Inter. "We willen iets goedmaken", aldus Allegri. "Daarvoor hebben we overtuiging en daadkracht nodig. Ik verwacht dat mijn spelers dat hebben. Het moet ook een beetje meezitten in dit soort wedstrijden. Dan is alles mogelijk."

In het eerste duel vielen drie rode kaarten. 'Wat dat betreft hoop ik dat het nu wat rustiger blijft", vervolgde de coach. "De belangen zijn groot, dat begrijp ik. Maar aan de andere kant hebben we het wel gewoon over een voetbalwedstrijd. Laten we het niet te gek maken."

Fiorentina-Cremonese

Juventus kan beschikken over Paul Pogba, die fit genoeg is om erbij te zijn. Moise Kean echter ontbreekt vanwege een spierblessure.

De andere halve finale gaat donderdag tussen Fiorentina en Cremonese. Fiorentina won de uitwedstrijd met 2-0.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje begint EK met ruime overwinning op Portugal

BERN (ANP) - Spanje heeft Portugal op het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen kansloos gelaten. De regerend wereldkampioen was in Bern met 5-0 te sterk. Bij rust was het al 4-0.

8 uur geleden
Nigeriaanse doelman Rufai op 61-jarige leeftijd overleden

ABUJA (ANP) - Oud-doelman Peter Rufai is op 61-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Nigeriaanse voetbalbond.

8 uur geleden
Voetbalsters met rouwbanden tegen Wales om overlijden Israël

SPIEZ (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal spelen zaterdag hun eerste EK-wedstrijd tegen Wales met rouwbanden door het overlijden van oud-international Rinus Israël. Er is geen minuut stilte, laat de KNVB weten.

8 uur geleden
Van Dijk 'helemaal kapot en vol ongeloof' na dood Jota

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk is zwaar aangeslagen na het plotselinge overlijden van zijn Portugese ploeggenoot Diogo Jota bij Liverpool. "Man, ik kan het niet geloven en ik wil het niet geloven. Ik ben er absoluut kapot van en vol ongeloof", schrijft de aanvoerder op Instagram.

8 uur geleden
Caruso schiet Italiaanse voetbalsters op EK langs België

SION (ANP) - De Italiaanse voetbalsters zijn het Europees kampioenschap in Zwitserland met een overwinning begonnen. In Sion maakte Arianna Caruso tegen België kort voor rust het enige doelpunt: 1-0. De middenveldster nam de bal in het zestienmetergebied aan en schoot hard raak.

10 uur geleden
Trainer Slot: geen woorden voor 'schok en pijn' om dood Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool noemt het plotselinge overlijden van Diogo Jota een 'enorme schok'. De aanvaller van de Engelse landskampioen en Portugees international overleed door een verkeersongeval in Spanje samen met zijn jongere broer. "Wat te zeggen? Wat kan iemand zeggen op zo'n moment, wanneer de schok en de pijn zo ongelooflijk intens zijn? Ik wilde dat ik de woorden had, maar ik weet dat ik die niet heb", schrijft Slot in een verklaring op de website van de club.

11 uur geleden
Bondscoach Jonker overwoog kort voor het EK te stoppen

THUN (ANP) - Andries Jonker heeft kort voor het EK overwogen te stoppen als bondscoach van Oranje. Dat zegt de 62-jarige Amsterdammer in de NOS Voetbal-podcast.

11 uur geleden