Juventus heeft Chiellini en Dybala terug voor duel met Villarreal
TURIJN (ANP/AFP) - Juventus kan woensdag in de Champions League tegen Villarreal weer beschikken over aanvaller Paulo Dybala en verdediger Giorgio Chiellini. Zij keren terug in de selectie na blessures die hen weken aan de kant hielden. Ook aanvaller Federico Bernardeschi is weer fit na een korte afwezigheid. "De terugkeer van die drie spelers is belangrijk", zei trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie.
De Italiaan leek erop te wijzen dat Dybala, Chiellini en Bernardeschi op de bank beginnen in de return in de achtste finales van de Champions League woensdag (21.00 uur). Als het verlenging wordt, "zullen de wissels belangrijk worden", aldus Allegri. De heenwedstrijd in Spanje eindigde in 1-1.
Leonardo Bonucci, net als Matthijs de Ligt doorgaans een vaste waarde centraal achterin, is nog niet hersteld van een kuitblessure. Ook Denis Zakaria, Weston McKennie en Federico Chiesa zijn nog geblesseerd. Verdediger Alex Sandro kan misschien meedoen.
Villarreal-trainer Unai Emery vindt dat zijn elftal de achtste finales van de Champions League niet te veel moet beschouwen als een soort van bonus. "Het is geweldig om in de Champions League te voetballen, maar dat willen we ook blijven doen", zei hij. "Villarreal moet een vaste waarde worden."
Emery heeft goede herinneringen aan Turijn, waar hij met Sevilla de Europa League won. Met Sevilla ging Emery in het seizoen 2015/2016 wel onderuit bij Juventus (2-0). "We zijn ons ervan bewust hoe groot Juventus is. Het is een van de meest succesvolle teams in Europa", aldus Emery. "We zullen het moeten hebben van ons collectief."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
7 uur geleden