Juventus heeft Chiellini en Dybala terug voor duel met Villarreal
TURIJN (ANP/AFP) - Juventus kan woensdag in de Champions League tegen Villarreal weer beschikken over aanvaller Paulo Dybala en verdediger Giorgio Chiellini. Zij keren terug in de selectie na blessures die hen weken aan de kant hielden. Ook aanvaller Federico Bernardeschi is weer fit na een korte afwezigheid. "De terugkeer van die drie spelers is belangrijk", zei trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie.
De Italiaan leek erop te wijzen dat Dybala, Chiellini en Bernardeschi op de bank beginnen in de return in de achtste finales van de Champions League woensdag (21.00 uur). Als het verlenging wordt, "zullen de wissels belangrijk worden", aldus Allegri. De heenwedstrijd in Spanje eindigde in 1-1.
Leonardo Bonucci, net als Matthijs de Ligt doorgaans een vaste waarde centraal achterin, is nog niet hersteld van een kuitblessure. Ook Denis Zakaria, Weston McKennie en Federico Chiesa zijn nog geblesseerd. Verdediger Alex Sandro kan misschien meedoen.
Villarreal-trainer Unai Emery vindt dat zijn elftal de achtste finales van de Champions League niet te veel moet beschouwen als een soort van bonus. "Het is geweldig om in de Champions League te voetballen, maar dat willen we ook blijven doen", zei hij. "Villarreal moet een vaste waarde worden."
Emery heeft goede herinneringen aan Turijn, waar hij met Sevilla de Europa League won. Met Sevilla ging Emery in het seizoen 2015/2016 wel onderuit bij Juventus (2-0). "We zijn ons ervan bewust hoe groot Juventus is. Het is een van de meest succesvolle teams in Europa", aldus Emery. "We zullen het moeten hebben van ons collectief."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
9 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
11 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
13 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
13 uur geleden