Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus en Inter houden elkaar in evenwicht in Italiaanse topper

Juventus en Inter houden elkaar in evenwicht in Italiaanse topper

TURIJN (ANP) - De redelijk tamme Italiaanse topper tussen Juventus en Internazionale is geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Spits Dusan Vlahovic bracht Juventus op aangeven van de Italiaan Federico Chiesa na een klein half uur op voorsprong. Daar zette Inter enkele minuten later een fraaie aanval tegenover, die werd afgemaakt door aanvaller Lautaro Martínez. De koploper uit Milaan houdt 2 punten voorsprong op Juve.

De spelers van de nummers 1 en 2 van de Serie A verschenen in Turijn met een rode streep op hun gezicht, om aandacht te vragen voor geweld tegen vrouwen. Oranje-internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries stonden bij Inter aan de aftrap. Davy Klaassen (Inter) en Dean Huijsen (Juve) kregen geen speelminuten

Chiesa kreeg namens de thuisploeg de eerste grote kans, maar zijn inzet ging over en naast het doel. De aanvaller stond in de 27e minuut met een lage voorzet alsnog aan de basis van de openingstreffer. Met een rake schuiver maakte de Serviër Vlahovic een einde aan zes competitiewedstrijden zonder te scoren.

Goed opgesteld

Uit een van de soepele aanvallen van Inter zorgde de Argentijnse Martínez in de 33e minuut voor de gelijkmaker. Aanvalspartner Marcus Thuram gaf laag voor en de spits rondde fraai af. Martínez is de topscorer van de Serie A met dertien doelpunten in evenveel duels.

In de tweede helft gebeurde er een stuk minder voor beide doelen. Thuram kreeg nog een kans, maar Juve-keeper Wojciech Szczesny stond goed opgesteld.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

13 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

13 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

14 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

15 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

16 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

18 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

18 uur geleden