Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus door drie treffers Di María naar volgende ronde

Juventus door drie treffers Di María naar volgende ronde

NANTES (ANP) - Juventus heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de Europa League. De Italiaanse formatie van trainer Massimiliano Allegri won donderdag in de tussenronde in Frankrijk bij Nantes, 0-3. Ángel Di María maakte de doelpunten. De eerste wedstrijd in Turijn was in 1-1 geëindigd.

Al snel nam Juventus afstand in Nantes. Na 5 minuten opende Di María de score. De Argentijnse wereldkampioen van Qatar maakte er in de 20e minuut 2-0 van door een strafschop te benutten. De Fransen stonden toen al met tien man op het veld, na de rode kaart voor Nicolas Pallois.

Ongeveer een kwartier voor tijd scoorde Di María nogmaals.

Financiële malversaties

Vermoedelijk kan Juventus zich alleen door het winnen van de Europa League nog plaatsen voor de Champions League van volgend seizoen. In de Serie A is de club ver teruggevallen na puntenaftrek, als straf vanwege forse financiële malversaties.

Met Jeremie Frimpong en Mitchel Bakker schakelde Bayer Leverkusen in Frankrijk AS Monaco uit. Dat gebeurde na strafschoppen. De thuisclub miste eenmaal, de bezoekers schoten vijf keer raak.

Sporting

Na officiële speeltijd was het 3-2 voor de Duitsers, die op eigen veld met dezelfde cijfers hadden verloren. Voor Leverkusen scoorden Florian Wirtz, Exequiel Palacios en Amine Adli. Wissam Ben Yedder benutte een strafschop voor Monaco, Breel Embolo sleepte er kort voor tijd nog een toegift uit voor de thuisclub.

Sporting Portugal bekert ook verder. De Portugezen wonnen in Denemarken met 4-0 bij FC Midtjylland. Het eerste duel in Portugal was gelijk geëindigd, 1-1.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

3 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

3 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

3 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

4 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

7 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

7 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

7 uur geleden