Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus door drie treffers Di María naar volgende ronde

Juventus door drie treffers Di María naar volgende ronde

NANTES (ANP) - Juventus heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de Europa League. De Italiaanse formatie van trainer Massimiliano Allegri won donderdag in de tussenronde in Frankrijk bij Nantes, 0-3. Ángel Di María maakte de doelpunten. De eerste wedstrijd in Turijn was in 1-1 geëindigd.

Al snel nam Juventus afstand in Nantes. Na 5 minuten opende Di María de score. De Argentijnse wereldkampioen van Qatar maakte er in de 20e minuut 2-0 van door een strafschop te benutten. De Fransen stonden toen al met tien man op het veld, na de rode kaart voor Nicolas Pallois.

Ongeveer een kwartier voor tijd scoorde Di María nogmaals.

Financiële malversaties

Vermoedelijk kan Juventus zich alleen door het winnen van de Europa League nog plaatsen voor de Champions League van volgend seizoen. In de Serie A is de club ver teruggevallen na puntenaftrek, als straf vanwege forse financiële malversaties.

Met Jeremie Frimpong en Mitchel Bakker schakelde Bayer Leverkusen in Frankrijk AS Monaco uit. Dat gebeurde na strafschoppen. De thuisclub miste eenmaal, de bezoekers schoten vijf keer raak.

Sporting

Na officiële speeltijd was het 3-2 voor de Duitsers, die op eigen veld met dezelfde cijfers hadden verloren. Voor Leverkusen scoorden Florian Wirtz, Exequiel Palacios en Amine Adli. Wissam Ben Yedder benutte een strafschop voor Monaco, Breel Embolo sleepte er kort voor tijd nog een toegift uit voor de thuisclub.

Sporting Portugal bekert ook verder. De Portugezen wonnen in Denemarken met 4-0 bij FC Midtjylland. Het eerste duel in Portugal was gelijk geëindigd, 1-1.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

1 uur geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

11 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

11 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

13 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

13 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

15 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

15 uur geleden