Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus door drie treffers Di María naar volgende ronde

Juventus door drie treffers Di María naar volgende ronde

NANTES (ANP) - Juventus heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de Europa League. De Italiaanse formatie van trainer Massimiliano Allegri won donderdag in de tussenronde in Frankrijk bij Nantes, 0-3. Ángel Di María maakte de doelpunten. De eerste wedstrijd in Turijn was in 1-1 geëindigd.

Al snel nam Juventus afstand in Nantes. Na 5 minuten opende Di María de score. De Argentijnse wereldkampioen van Qatar maakte er in de 20e minuut 2-0 van door een strafschop te benutten. De Fransen stonden toen al met tien man op het veld, na de rode kaart voor Nicolas Pallois.

Ongeveer een kwartier voor tijd scoorde Di María nogmaals.

Financiële malversaties

Vermoedelijk kan Juventus zich alleen door het winnen van de Europa League nog plaatsen voor de Champions League van volgend seizoen. In de Serie A is de club ver teruggevallen na puntenaftrek, als straf vanwege forse financiële malversaties.

Met Jeremie Frimpong en Mitchel Bakker schakelde Bayer Leverkusen in Frankrijk AS Monaco uit. Dat gebeurde na strafschoppen. De thuisclub miste eenmaal, de bezoekers schoten vijf keer raak.

Sporting

Na officiële speeltijd was het 3-2 voor de Duitsers, die op eigen veld met dezelfde cijfers hadden verloren. Voor Leverkusen scoorden Florian Wirtz, Exequiel Palacios en Amine Adli. Wissam Ben Yedder benutte een strafschop voor Monaco, Breel Embolo sleepte er kort voor tijd nog een toegift uit voor de thuisclub.

Sporting Portugal bekert ook verder. De Portugezen wonnen in Denemarken met 4-0 bij FC Midtjylland. Het eerste duel in Portugal was gelijk geëindigd, 1-1.

Meer uit Voetbal

Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

5 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

8 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

10 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

10 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

11 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

13 uur geleden