Juventus breidt ongeslagen reeks uit met zege op Salernitana
TURIJN (ANP) - Juventus heeft zijn lange reeks competitiewedstrijden zonder nederlaag uitgebreid door in eigen stadion met 2-0 te winnen van Salernitana, dat onderaan staat in de Serie A. Dankzij vroege doelpunten van de van een blessure teruggekeerde Paulo Dybala en winteraankoop Dusan Vlahovic houdt de nummer 4 aansluiting met de top 3.
De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor eind november voor het laatst een wedstrijd in de Italiaanse competitie. Afgelopen week verloor verdediger Matthijs de Ligt met Juventus thuis in de Champions League wel met 3-0 van Villarreal, waardoor de Italianen bleven steken in de achtste finales.
Aanvaller Dybala zorgde al in de 5e minuut voor de voorsprong tegen de hekkensluiter. De Argentijn schoot via de binnenkant van de paal raak. Spits Vlahovic zorgde na een half uur spelen koppend uit een voorzet van Mattia De Sciglio voor de 2-0.
Juventus is dankzij de sterke reeks terug in de Italiaanse top. De achterstand op koploper AC Milan bedraagt 7 punten, maar het verschil met titelverdediger Internazionale is teruggebracht tot 1 punt. Ook Napoli doet nog mee in de strijd om de titel met een achterstand van 3 punten op Milan.
Meer uit Voetbal
BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.
13 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.
38 minuten geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.
40 minuten geledenMONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.
49 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.
59 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
2 uur geleden