Juventus breidt ongeslagen reeks uit met zege op Salernitana
TURIJN (ANP) - Juventus heeft zijn lange reeks competitiewedstrijden zonder nederlaag uitgebreid door in eigen stadion met 2-0 te winnen van Salernitana, dat onderaan staat in de Serie A. Dankzij vroege doelpunten van de van een blessure teruggekeerde Paulo Dybala en winteraankoop Dusan Vlahovic houdt de nummer 4 aansluiting met de top 3.
De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor eind november voor het laatst een wedstrijd in de Italiaanse competitie. Afgelopen week verloor verdediger Matthijs de Ligt met Juventus thuis in de Champions League wel met 3-0 van Villarreal, waardoor de Italianen bleven steken in de achtste finales.
Aanvaller Dybala zorgde al in de 5e minuut voor de voorsprong tegen de hekkensluiter. De Argentijn schoot via de binnenkant van de paal raak. Spits Vlahovic zorgde na een half uur spelen koppend uit een voorzet van Mattia De Sciglio voor de 2-0.
Juventus is dankzij de sterke reeks terug in de Italiaanse top. De achterstand op koploper AC Milan bedraagt 7 punten, maar het verschil met titelverdediger Internazionale is teruggebracht tot 1 punt. Ook Napoli doet nog mee in de strijd om de titel met een achterstand van 3 punten op Milan.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
5 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer MatÃas Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
8 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
10 uur geleden