Juventus breidt ongeslagen reeks uit met zege op Salernitana
TURIJN (ANP) - Juventus heeft zijn lange reeks competitiewedstrijden zonder nederlaag uitgebreid door in eigen stadion met 2-0 te winnen van Salernitana, dat onderaan staat in de Serie A. Dankzij vroege doelpunten van de van een blessure teruggekeerde Paulo Dybala en winteraankoop Dusan Vlahovic houdt de nummer 4 aansluiting met de top 3.
De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor eind november voor het laatst een wedstrijd in de Italiaanse competitie. Afgelopen week verloor verdediger Matthijs de Ligt met Juventus thuis in de Champions League wel met 3-0 van Villarreal, waardoor de Italianen bleven steken in de achtste finales.
Aanvaller Dybala zorgde al in de 5e minuut voor de voorsprong tegen de hekkensluiter. De Argentijn schoot via de binnenkant van de paal raak. Spits Vlahovic zorgde na een half uur spelen koppend uit een voorzet van Mattia De Sciglio voor de 2-0.
Juventus is dankzij de sterke reeks terug in de Italiaanse top. De achterstand op koploper AC Milan bedraagt 7 punten, maar het verschil met titelverdediger Internazionale is teruggebracht tot 1 punt. Ook Napoli doet nog mee in de strijd om de titel met een achterstand van 3 punten op Milan.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
1 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
7 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
9 uur geleden