Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus bevestigt komt Servische spits Vlahovic

Juventus bevestigt komt Servische spits Vlahovic

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de komst van de Servische spits Dusan Vlahovic bevestigd. De 22-jarige aanvaller komt over van Fiorentina, dat naar verluidt zo'n 75 miljoen euro voor hem ontvangt.

Vlahovic maakte dit seizoen in 21 competitieduels al 17 doelpunten. Hij is daarmee samen met Ciro Immobile (Lazio) topscorer van de Serie A. Vorig seizoen scoorde hij 21 keer voor Fiorentina. De Servische international had nog een contract tot de zomer van volgend jaar in Florence.

Fiorentina wilde van hem de best betaalde speler ooit van de club maken, maar Vlahovic weigerde zijn contract te verlengen. Met zijn doelpunten had hij de aandacht getrokken van heel wat Europese topclubs. Arsenal toonde ook concrete interesse, maar Juventus won de strijd om de spits.

De overgang van Vlahovic ligt gevoelig. Fiorentina beschouwt Juventus als de grote aartsvijand. De Italiaanse politie is ook op zoek naar leden van de harde supporterskern van Fiorentina die Vlahovic afgelopen week bedreigden. Na het nieuws over de aanstaande transfer werden er spandoeken bij het stadion van Fiorentina opgehangen. Op een spandoek stond: "Jouw bewakers zullen je leven niet redden zigeuner. Het is voorbij voor jou."

Meer uit Voetbal

Malen en Rensch spelen met AS Roma gelijk bij Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een punt overgehouden aan het eerste duel in het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini speelde in Istanbul gelijk bij Fenerbahçe, dat voor het eerst sinds achttien jaar weer meedoet aan het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams. Het werd 1-1.

12 uur geleden
PSV speelt bij start Champions League teleurstellend gelijk

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het hoofdtoernooi van de Champions League vrij teleurstellend begonnen. De Eindhovenaren wisten voor eigen publiek niet te winnen van Sjachtar Donetsk, de kampioen van Oekraïne: 1-1. Gleiker Mendoza zette Sjachtar in de blessuretijd van de eerste helft op voorsprong, Sergiño Dest maakte in de beginfase van de tweede helft gelijk.

12 uur geleden
Reuters: voldoende steun Infantino om voorzitter FIFA te blijven

ZÜRICH (ANP/RTR) - Gianni Infantino kan rekenen op voldoende stemmen om voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA te blijven. Tegenstanders overwegen nu hun strategie te wijzigen om zijn macht in te perken. Dat meldt persbureau Reuters op basis van diverse bronnen.

15 uur geleden
Kostić vervangt bij PSV geschorste Mauro, ook basisplaats Wanner

EINDHOVEN (ANP) - Filip Kostić neemt in de Champions League-wedstrijd van PSV tegen Sjachtar Donetsk de plaats in van de geschorste Mauro Júnior. De 33-jarige Serviër speelt vanaf 18.45 uur in het Philips Stadion als linkervleugelverdediger.

15 uur geleden
AZ mist middenvelder Smit ook in thuiswedstrijd tegen Willem II

ALKMAAR (ANP) - Koploper AZ kan vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Willem II nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van een lichte blessure, meldt de Alkmaarse club.

16 uur geleden
Voorzitter Marokkaanse voetbalbond: WK-finale in buurt Casablanca

RABAT (ANP/RTR) - De finale van het wereldkampioenschap voetbal is in 2030 in de buurt van de Marokkaanse stad Casablanca. Dat meldt het Spaanse persbureau EFE op basis van uitspraken van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond.

17 uur geleden
Ziyech vervolgt voetballoopbaan bij Braziliaanse club Botafogo

RIO DE JANEIRO (ANP) - Hakim Ziyech zet zijn voetballoopbaan voort in Brazilië. De 33-jarige Marokkaanse middenvelder bereikte donderdag een akkoord met Botafogo over een contract tot het einde van 2028.

17 uur geleden