Juventus bevestigt komt Servische spits Vlahovic
TURIJN (ANP) - Juventus heeft de komst van de Servische spits Dusan Vlahovic bevestigd. De 22-jarige aanvaller komt over van Fiorentina, dat naar verluidt zo'n 75 miljoen euro voor hem ontvangt.
Vlahovic maakte dit seizoen in 21 competitieduels al 17 doelpunten. Hij is daarmee samen met Ciro Immobile (Lazio) topscorer van de Serie A. Vorig seizoen scoorde hij 21 keer voor Fiorentina. De Servische international had nog een contract tot de zomer van volgend jaar in Florence.
Fiorentina wilde van hem de best betaalde speler ooit van de club maken, maar Vlahovic weigerde zijn contract te verlengen. Met zijn doelpunten had hij de aandacht getrokken van heel wat Europese topclubs. Arsenal toonde ook concrete interesse, maar Juventus won de strijd om de spits.
De overgang van Vlahovic ligt gevoelig. Fiorentina beschouwt Juventus als de grote aartsvijand. De Italiaanse politie is ook op zoek naar leden van de harde supporterskern van Fiorentina die Vlahovic afgelopen week bedreigden. Na het nieuws over de aanstaande transfer werden er spandoeken bij het stadion van Fiorentina opgehangen. Op een spandoek stond: "Jouw bewakers zullen je leven niet redden zigeuner. Het is voorbij voor jou."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
41 minuten geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
4 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
8 uur geleden