Juventus bevestigt komt Servische spits Vlahovic
TURIJN (ANP) - Juventus heeft de komst van de Servische spits Dusan Vlahovic bevestigd. De 22-jarige aanvaller komt over van Fiorentina, dat naar verluidt zo'n 75 miljoen euro voor hem ontvangt.
Vlahovic maakte dit seizoen in 21 competitieduels al 17 doelpunten. Hij is daarmee samen met Ciro Immobile (Lazio) topscorer van de Serie A. Vorig seizoen scoorde hij 21 keer voor Fiorentina. De Servische international had nog een contract tot de zomer van volgend jaar in Florence.
Fiorentina wilde van hem de best betaalde speler ooit van de club maken, maar Vlahovic weigerde zijn contract te verlengen. Met zijn doelpunten had hij de aandacht getrokken van heel wat Europese topclubs. Arsenal toonde ook concrete interesse, maar Juventus won de strijd om de spits.
De overgang van Vlahovic ligt gevoelig. Fiorentina beschouwt Juventus als de grote aartsvijand. De Italiaanse politie is ook op zoek naar leden van de harde supporterskern van Fiorentina die Vlahovic afgelopen week bedreigden. Na het nieuws over de aanstaande transfer werden er spandoeken bij het stadion van Fiorentina opgehangen. Op een spandoek stond: "Jouw bewakers zullen je leven niet redden zigeuner. Het is voorbij voor jou."
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Napoli-coach Massimiliano Allegri is voor twee wedstrijden geschorst om beledigende opmerkingen en een agressieve houding tegenover de arbitrage in het duel van afgelopen zondag met AS Roma. De tuchtcommissie van de Serie A legde hem deze straf maandag op.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft FC Barcelona in El Clásico de eerste nederlaag van het seizoen in de Spaanse competitie bezorgd. In Camp Nou werd het 2-1 voor de bezoekers uit Madrid. Kylian Mbappé scoorde twee keer voor Real, Raphinha maakte het doelpunt van Barcelona.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zondagavond zijn eerste minuten van het seizoen gemaakt bij FC Barcelona. Hij maakte in de 74e minuut een invalbeurt in El Clásico tegen Real Madrid bij een stand van 1-1. De Jong kwam nog niet in actie door een knieblessure die hij opliep bij het Nederlands elftal tijdens het WK voetbal van afgelopen zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
21 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente heeft de tiende speelronde van de Eredivisie afgesloten met een overwinning op AZ en is de club uit Alkmaar daarmee voorbijgestoken op de ranglijst. In het AFAS Stadion in Alkmaar werd het 0-2. Twente staat nu vierde met 20 punten, evenveel als nummer 5 AZ en nummer 3 PSV. Feyenoord is de koploper met 24 punten.
22 uur geledenFREIBURG (ANP) - Bayern München heeft dankzij een zege bij SC Freiburg de koppositie in de Bundesliga weer overgenomen van Borussia Dortmund. De Duitse landskampioen, die het in Freiburg moest doen zonder trainer Vincent Kompany, won met 3-1.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft de goede vorm van de zeges op FC Groningen en Atalanta voortgezet met een overwinning bij Sparta Rotterdam. Op Het Kasteel won de ploeg van trainer Míchel Sánchez met 2-1 dankzij treffers van Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane. Jens Toornstra scoorde voor Sparta.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til zag PSV ook in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) veel kansen missen. "Ik maak me pas zorgen als we geen mogelijkheden meer krijgen", zei de aanvallende middenvelder van de titelhouder. "Laten we het erop houden dat het even niet meezit."
1 dag geleden