Just Eat Takeaway gaat boodschappen Britse supermarkt bezorgen
AMSTERDAM (ANP/BLOOMBERG) - Maaltijdbezorger Just Eat Takeaway gaat boodschappen bezorgen voor de Britse supermarktketen Sainsbury's. De Britse dochter Just Eat gaat die bezorgingen verrichten.
In eerste instantie gebeurt dat vanuit 175 supermarkten, waaronder winkels in Londen, Edinburgh en Bristol. Het is de bedoeling dat de samenwerking later dit jaar wordt uitgebreid naar meer winkels en steden.
Just Eat heeft ook al samenwerkingen met de Britse supermarkten Co-op en Asda, terwijl Sainsbury's ook al boodschappen laat bezorgen door Deliveroo en Uber Eats. Ook heeft Sainsbury's een eigen dienst met de naam Chop Chop die boodschappen binnen een uur bezorgt, iets langzamer dan de maaltijdbezorgers beloven.
In Nederland bezorgt Thuisbezorgd, de Nederlandse tak van Just Eat Takeaway, boodschappen voor Albert Heijn. Elders in Europa heeft Just Eat Takeaway bezorgdeals met Spar en de Franse supermarktconcerns Casino en Carrefour.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - Victoria's Secret hoorde dinsdag bij de grote winnaars op de aandelenbeurzen in New York. Het lingeriemerk heeft zijn financiële verwachtingen verhoogd na een sterk eerste kwartaal. Topvrouw Hillary Super lijkt daarmee vaart te maken met haar 'new era of sexy'-herstelplan voor het Amerikaanse merk.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Luchtvaartmaatschappijen KLM en Transavia hebben op woensdag verschillende vluchten naar Portugese bestemmingen geannuleerd in verband met een staking in het land. Zowel op Schiphol als op de luchthavens in Eindhoven en Rotterdam zijn vluchten geschrapt.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG/RTR) - De regering-Trump gaat AI-ontwikkelaars vragen om hun meest geavanceerde modellen vrijwillig aan te bieden voor cyberveiligheidstests door de Amerikaanse overheid, nog voordat ze aan het publiek worden vrijgegeven. Dat volgt uit een presidentieel decreet dat dinsdag werd ondertekend.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - De staking van de luchtverkeersleider Skeyes op Belgische luchthavens wordt beëindigd. Een woordvoerster van Skeyes meldt aan het Belgische persbureau Belga dat directie en vakbonden een akkoord hebben gesloten.
11 uur geledenFRANKFURT (ANP/BLOOMBERG) - UniCredit heeft zijn belang in de Duitse Commerzbank vergroot tot 34,35 procent. Dat meldt de Italiaanse grootbank dinsdag. Het vergroten van het belang boven de 30 procent is een belangrijke stap voor de Italiaanse bank.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse aandelenbeurs is dinsdag met een stevige winst gesloten. Onder de hoofdfondsen was Prosus de grootste winnaar. Ook de chipbedrijven ASML (plus 4,9 procent), Besi (plus 2,9 procent) en ASMI (plus 2,4 procent) eindigden hoger.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De militaire variant van Elon Musks satellietcommunicatienetwerk Starlink heeft er een flinke klant bij. Na de Amerikaanse heeft ook de Britse krijgsmacht het Starshield-netwerk in gebruik genomen, zeggen twee ingewijden tegen persbureau Reuters.
12 uur geleden