Just Eat Takeaway gaat boodschappen Britse supermarkt bezorgen
AMSTERDAM (ANP/BLOOMBERG) - Maaltijdbezorger Just Eat Takeaway gaat boodschappen bezorgen voor de Britse supermarktketen Sainsbury's. De Britse dochter Just Eat gaat die bezorgingen verrichten.
In eerste instantie gebeurt dat vanuit 175 supermarkten, waaronder winkels in Londen, Edinburgh en Bristol. Het is de bedoeling dat de samenwerking later dit jaar wordt uitgebreid naar meer winkels en steden.
Just Eat heeft ook al samenwerkingen met de Britse supermarkten Co-op en Asda, terwijl Sainsbury's ook al boodschappen laat bezorgen door Deliveroo en Uber Eats. Ook heeft Sainsbury's een eigen dienst met de naam Chop Chop die boodschappen binnen een uur bezorgt, iets langzamer dan de maaltijdbezorgers beloven.
In Nederland bezorgt Thuisbezorgd, de Nederlandse tak van Just Eat Takeaway, boodschappen voor Albert Heijn. Elders in Europa heeft Just Eat Takeaway bezorgdeals met Spar en de Franse supermarktconcerns Casino en Carrefour.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met een gemengd beeld gesloten. Beleggers hielden onder meer de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten in de gaten en hoopten op een akkoord om het conflict te beëindigen. De olieprijzen gingen verder omlaag.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines bereidt zich voor om de activiteiten te staken. Dat melden ingewijden aan The Wall Street Journal.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - De aankondiging van de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag om de importheffing op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie te verhogen naar 25 procent, laat zien dat de Verenigde Staten een onbetrouwbare handelspartner zijn. Dat heeft de voorzitter van de handelscommissie van het Europees Parlement, Bernd Lange, gezegd.
6 uur geledenBOXTEL (ANP) - Vleesverwerker Vion heeft opnieuw een slachterij in Duitsland verkocht als onderdeel van de reorganisatie, waarbij het zich wil focussen op de activiteiten in de Benelux. Vorige maand deed het bedrijf al twee andere slachterijen in Duitsland van de hand.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump gaat de importheffing op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie verhogen naar 25 procent. Dat schrijft hij op zijn socialemediaplatform Truth Social. Hij meldt erbij dat hij de verhoging volgende week zal doorvoeren voor auto's en vrachtwagens die de Verenigde Staten binnenkomen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De FNV is medio juni van plan te gaan staken in het openbaar vervoer. De grootste vakbond van Nederland is niet te spreken over de kabinetsplannen rond sociale zekerheid. Begin maart kondigde de vakbond al aan acties voor te bereiden.
8 uur geledenGLOUCESTER (ANP) - James Holder, de medeoprichter van modeketen Superdry, is vrijdag door de rechtbank in het Britse Gloucester schuldig bevonden aan verkrachting, meldt Sky News. Volgende week wordt zijn straf bepaald door de rechtbank in Bristol.
8 uur geleden