Juridische actie Barcelona tegen voormalig vicevoorzitter
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft juridische stappen ondernomen tegen Emili Rousaud, een van de zes onlangs opgestapte bestuursleden. Rousaud, die vicevoorzitter was, suggereerde in diverse interviews dat de Spaanse topclub zich schuldig heeft gemaakt aan corruptie. Een vooraanstaande medewerker zou zichzelf bovendien op illegale wijze hebben verrijkt.
Barcelona nam eind vorige week in een verklaring op de website al afstand van die aantijgingen en dreigde met juridische actie. Maandag, tijdens een vergadering van het nieuwe bestuur, besloot de clubleiding aangifte te doen tegen Rousaud wegens smaad en laster.
Het bestuur sprak van ernstige en ongefundeerde beschuldigingen. "Dit kunnen we niet tolereren. Het bezorgt het imago van onze organisatie veel schade. We doen aangifte tegen hem om de eer van de club en van ons personeel te verdedigen."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
10 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden