Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juric volgt ontslagen De Rossi op als trainer AS Roma

Juric volgt ontslagen De Rossi op als trainer AS Roma

ROME (ANP) - Ivan Juric is de nieuwe trainer van AS Roma. De 49-jarige Kroaat volgt bij de Italianen de eerder op woensdag ontslagen Daniele De Rossi op. Juric, die voor het laatst trainer was van Torino, ondertekent een contract voor een jaar.

De 41-jarige De Rossi had sinds het begin van het jaar de leiding over het eerste elftal van AS Roma, waar hij aan de slag ging als vervanger van José Mourinho. AS Roma staat op de zestiende plaats in de Serie A met 3 punten. De club uit Rome won dit seizoen nog niet in de Italiaanse competitie.

De Rossi speelde van 2001 tot en met 2019 voor de Romeinen. De middenvelder won in de 616 wedstrijden die hij in het shirt van Roma speelde twee keer de Italiaanse beker en een keer de Supercup. Hij is 117-voudig international en werd met Italië in 2006 wereldkampioen. Het was zijn tweede trainersklus. Hij was eerder coach van SPAL, waar hij in februari 2023 werd ontslagen.

De Rossi eindigde vorig seizoen met AS Roma als zesde en greep daarmee naast een Champions League-ticket. De club speelt onder meer tegen AZ in de Europa League.

Meer uit Voetbal

NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

34 minuten geleden
Barcelona boekt simpele zege dankzij Lewandowski en Lamine Yamal

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.

39 minuten geleden
Koploper Arsenal maakt geen fout tegen Sunderland

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.

48 minuten geleden
Dortmund houdt druk op Bayern dankzij late zege op Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.

1 uur geleden
Bij Feyenoord vertrokken Larin debuteert sterk voor Southampton

SOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).

2 uur geleden
United slaat toe na zesde rode kaart Romero bij Spurs

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.

3 uur geleden
Barcelona trekt zich terug uit Super League

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.

5 uur geleden