Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jumbo-Visma klaar voor favorietenrol in Ronde van Vlaanderen

Jumbo-Visma klaar voor favorietenrol in Ronde van Vlaanderen

BRUGGE (ANP/BELGA) - Wielerploeg Jumbo-Visma gaat als topfavoriet van start in de Ronde van Vlaanderen en weet ook dat het daarmee de koers moet dragen. "Dat is natuurlijk de keerzijde van de medaille, als je met een sterke ploeg aan de start komt", kijkt ploegleider Maarten Wynants vooruit op de klassieker van zondag. "Maar wij kunnen dat."

Met de Belgische kopman Wout van Aert en met Christophe Laporte, de Franse winnaar van Gent-Wevelgem en Dwars door Vlaanderen, rijdt de ploeg zondag de Belgische wielerklassieker, maar zonder de geblesseerde Dylan van Baarle. "Het is natuurlijk zuur dat Dylan er niet bij kan zijn", aldus Wynants. "We hebben een heel belangrijke kaart minder om uit te spelen. Vorig jaar verloren we zelfs Van Aert in aanloop naar de Ronde en ook toen speelden wij een heel grote rol."

Wynants ziet met debutant Tim van Dijke en met Nathan van Hooydonck, Tiesj Benoot, Tosh Van der Sande en Edoardo Affini "een sterk geheel". Dat heeft de ploeg ook al laten zien door vrijwel alle grote koersen op de Vlaamse wegen te winnen dit voorjaar. Maar er zijn volgens de ploegleider nog meer favorieten. "In Brugge starten nog meer topfavorieten als Mathieu van der Poel en Tadej Pogacar", stipt Wynants aan. De afgelopen koersen waren die niet aanwezig. Dat geeft dus wel een vertekend beeld van de wedstrijden. Maar we kunnen hen als team verslaan."

Meer uit Sport

Tennisster Gauff naar finale van graveltoernooi in Rome

ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.

45 minuten geleden
Sinner verbreekt met overwinning op Roeblev record Djokovic

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.

3 uur geleden
Tennisser Darderi na nachtpartij naar halve finale in Rome

ROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.

8 uur geleden
Spanjaard Arrieta wint vijfde rit Giro, Eulálio pakt roze trui

POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.

1 dag geleden
Eerste openlijk homoseksuele basketballer in NBA overleden

NEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.

1 dag geleden
Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

1 dag geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

2 dagen geleden