Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jumbo-Visma klaar voor favorietenrol in Ronde van Vlaanderen

Jumbo-Visma klaar voor favorietenrol in Ronde van Vlaanderen

BRUGGE (ANP/BELGA) - Wielerploeg Jumbo-Visma gaat als topfavoriet van start in de Ronde van Vlaanderen en weet ook dat het daarmee de koers moet dragen. "Dat is natuurlijk de keerzijde van de medaille, als je met een sterke ploeg aan de start komt", kijkt ploegleider Maarten Wynants vooruit op de klassieker van zondag. "Maar wij kunnen dat."

Met de Belgische kopman Wout van Aert en met Christophe Laporte, de Franse winnaar van Gent-Wevelgem en Dwars door Vlaanderen, rijdt de ploeg zondag de Belgische wielerklassieker, maar zonder de geblesseerde Dylan van Baarle. "Het is natuurlijk zuur dat Dylan er niet bij kan zijn", aldus Wynants. "We hebben een heel belangrijke kaart minder om uit te spelen. Vorig jaar verloren we zelfs Van Aert in aanloop naar de Ronde en ook toen speelden wij een heel grote rol."

Wynants ziet met debutant Tim van Dijke en met Nathan van Hooydonck, Tiesj Benoot, Tosh Van der Sande en Edoardo Affini "een sterk geheel". Dat heeft de ploeg ook al laten zien door vrijwel alle grote koersen op de Vlaamse wegen te winnen dit voorjaar. Maar er zijn volgens de ploegleider nog meer favorieten. "In Brugge starten nog meer topfavorieten als Mathieu van der Poel en Tadej Pogacar", stipt Wynants aan. De afgelopen koersen waren die niet aanwezig. Dat geeft dus wel een vertekend beeld van de wedstrijden. Maar we kunnen hen als team verslaan."

Meer uit Sport

Wielrenner Del Grosso boekt in Limburg tweede profzege op de weg

EIJSDEN (ANP/BELGA) - Wielrenner Tibor Del Grosso heeft de eendagskoers NXT Classic gewonnen. De 22-jarige Nederlander van Alpecin - Premier Tech versloeg in Zuid-Limburg de Zwitserse kampioen Mauro Schmid in een sprint met twee. De Deen Casper Pedersen eindigde op de derde plaats.

6 uur geleden
Tennisser De Jong verliest in kwalificaties Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is in de eerste ronde van de kwalificaties voor het masterstoernooi van Monte Carlo gestrand. De mondiale nummer 99 verloor in Monaco met 5-7 6-1 1-6 van de Chileen Cristian Garín, die één plaats lager op de wereldranglijst staat.

8 uur geleden
Van de Zandschulp onderuit in Boekarest na gemiste matchpoints

BOEKAREST (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er in Boekarest niet in geslaagd zich voor de vierde keer in zijn carrière te plaatsen voor de finale van een ATP-toernooi. De nummer 62 van de wereld, die nog wacht op zijn eerste titel, verloor op het Roemeense gravel met 7-5 6-7 (3) 5-7 van de Argentijn Mariano Navone. De Nederlander wist in de tweede set twee matchpoints niet te benutten.

8 uur geleden
Basketballer Doncic mist slot reguliere competitie met blessure

LOS ANGELES (ANP/BELGA) - De basketballers van Los Angeles Lakers kunnen in het slot van de reguliere competitie in de NBA geen beroep doen op Luka Doncic. De Sloveense spelbepaler heeft donderdag in de ontmoeting met Oklahoma City Thunder een hamstringblessure opgelopen.

14 uur geleden
Van de Zandschulp naar halve finale tennistoernooi Boekarest

BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.

1 dag geleden
Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

1 dag geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

2 dagen geleden