Judoka Van 't End mist medaille in Grand Slam Parijs
PARIJS (ANP) - Judoka Noël van 't End is op de vijfde plaats geëindigd op het Grand Slam van Parijs. De regerend wereldkampioen in de klasse tot 90 kilogram verloor zijn strijd om het brons van de Fransman Axel Clerget. De Nederlander kreeg drie keer een waarschuwing, waardoor zijn tegenstander de zege kreeg toegewezen.
Van 't End begon het prestigieuze toernooi in de Franse hoofdstad met overwinningen op de Canadees Mohab El Nahas, de Fransman Maxime Aminot en de Pool Piotr Kuczera. Na een nederlaag in de halve finales tegen de Japanner Kenta Nagasawa restte de partij om het brons tegen Clerget, de Fransman die hij vorig jaar nog had verslagen in de kwartfinales van het voor hem zo glorieus verlopen WK in Tokio.
Michael Korrel komt later op zondag nog in actie in een gevecht om het brons in de klasse tot 100 kilogram tegen de Serviër Bojan Dosen. Daarna treedt Henk Grol aan in de finale van de zwaargewichten - boven 100 kilogram - tegen de Japanner Kokoro Kageura.
Meer uit Sport
MONTE CARLO (ANP/AFP) - Frédéric Vasseur, de teambaas van Ferrari in de Formule 1, heeft zich 24 uur nadat hij in het ziekenhuis was opgenomen weer gemeld bij de Grote Prijs van Monaco. Dat liet zijn team aan persbureau AFP weten.
6 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennissters Kateřina Siniaková en Taylor Townsend hebben zondag de titel bij het dubbelspel op Roland Garros veroverd. Het Tsjechisch-Amerikaanse duo was in de finale in twee sets te sterk voor Anna Danilina uit Kazachstan en Aleksandra Krunić uit Servië: 6-2 7-5.
48 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Turnster Simone Biles is in het ziekenhuis beland. Dat heeft de 29-jarige Amerikaanse zevenvoudig olympisch kampioene zaterdagavond zelf bekendgemaakt. "Ik ben normaal niet van het delen van dit soort dingen omdat ik privacy waardeer in de huidige tijd", schrijft Biles op haar Instagram. "Maar bijna doodgaan stond aan het begin van deze week nog niet op mijn bingokaart."
3 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn op het WK in het Poolse Warschau uitgeschakeld in de kwartfinales. Worthy de Jong, Jan Driessen, Bryan Alberts en Daen van Tilborg verloren met 21-19 van zesvoudig wereldkampioen Servië.
19 uur geledenSÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Hongarije gewonnen. De Spaanse regerend wereldkampioen startte vanaf poleposition en kwam geen moment in de problemen tijdens de sprintrace. Zondag start Márquez wederom vanaf pole op het Balaton Park Circuit met zijn Ducati.
19 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale van het wereldkampioenschap in Polen bereikt. Dankzij een beslissend punt van Noor Driessen in de slotfase was de regerend wereldkampioen met 21-20 te sterk voor Hongarije.
20 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft een droom laten uitkomen met het winnen van Roland Garros. Het is de eerste grandslamtitel voor de 19-jarige Russin. "Ik heb Roland Garros gekeken sinds ik heel, heel jong was", zei Andrejeva na haar overwinning op het gravel in Parijs.
20 uur geleden