Judoka Meyer grijpt naast bronzen plak in Düsseldorf
DÜSSELDORF (ANP) - Judoka Roy Meyer heeft naast een medaille gegrepen op de Grand Slam van Düsseldorf. In een gevecht om brons ging de zwaargewicht onderuit tegen Min-jong Kim uit Zuid-Korea.
Meyer begon sterk in de klasse boven 100 kilogram. Hij versloeg de Bosniër Harun Sadikovic en won ook van de Spanjaard Irinel Chelaru Grigoras en Pool Maciej Sarnacki. In de halve finale was de Duitser Johannes Frey te sterk, waarna hij dus ook van de Koreaan Kim verloor.
Meyer strijdt met Henk Grol om een ticket voor de Olympische Spelen in Tokio. Grol verloor in Düsseldorf al zijn eerste wedstrijd. Ook hij moest zich gewonnen geven tegen de Duitser Frey, die uiteindelijk zilver pakte. Grol maakte twee weken geleden wel indruk in Parijs, waar hij goud won.
Frank de Wit pakte zaterdag in Düsseldorf brons in de klasse tot 81 kilogram. Tornike Tsjakadoea greep vrijdag ook een bronzen plak in de klasse tot 60 kilogram.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Novak Djokovic gaat zondag op voor zijn elfde titel in de Australian Open en de 25e grandslamzege in zijn carrière. De 38-jarige Servische tennisser versloeg in de halve finale de Italiaanse titelverdediger Jannik Sinner in een vijfsetter: 3-6 6-3 4-6 6-4 6-4. De Serviër stak na vier uur en negen minuten zijn handen omhoog.
32 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttracksters Xandra en Michelle Velzeboer doen komende maand bij de Olympische Spelen in Milaan mee aan alle drie de individuele afstanden. Dat zijn de 500, 1000 en 1500 meter. Bij de mannen geldt dat alleen voor kopman Jens van 't Wout, meldt schaatsbond KNSB.
1 uur geledenCRANS-MONTANA (ANP) - De afdaling om de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana is gestaakt na een crash van de Amerikaanse skiester Lindsey Vonn. De organisatie vond de weersomstandigheden te slecht om de laatste afdaling voor de Olympische Spelen voort te zetten.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz sprak na zijn zege op vijf sets tegen Alexander Zverev in de halve finale van de Australian Open van een van de zwaarste partijen uit zijn loopbaan. "Ik had het moeilijk halverwege de derde set", doelde de 22-jarige Spaanse tennisser op een krampaanval. "Maar ik heb dit soort situaties, dit soort wedstrijden, al eerder meegemaakt. Ik zeg altijd dat je in jezelf moet blijven geloven, wat er ook gebeurt."
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz staat voor het eerst in de finale van de Australian Open. De 22-jarige Spanjaard knokte zich in een marathonpartij van 5 uur en 27 minuten langs de 28-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-4 7-6 (5) 6-7 (3) 6-7 (4) 7-5.
4 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennissers Olivia Gadecki en John Peers hebben op de Australian Open de titel in het gemengd dubbel gewonnen. De Australiërs waren vorig jaar ook al de beste in Melbourne en zijn het eerste gemengde duo in 37 jaar dat de titel bij het eerste grandslamtoernooi van het jaar met succes verdedigt.
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De politie van Curaçao heeft donderdag het huis van de bekende Nederlandse honkbalinternational Jonathan Schoop (34) doorzocht. De huiszoeking maakt deel uit van een grote politieactie die in de nacht van woensdag op donderdag begon. Daarbij zijn ook een broodjeszaak en andere huizen doorzocht. Schoop zou op de lijst staan van internationals die in maart met het Koninkrijksteam aantreden bij de World Baseball Classic (WBC). De selectie wordt volgende week bekendgemaakt.
21 uur geleden