Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Judoka Grol na zege in Parijs: ik hoor nog bij de wereldtop

Judoka Grol na zege in Parijs: ik hoor nog bij de wereldtop

PARIJS (ANP) - Henk Grol heeft nog maar één doel in zijn judocarrière en dat is in Tokio op zijn vierde Olympische Spelen zijn derde olympische medaille winnen. Dat zei hij na zijn overwinning in de Grand Slam van Parijs in de klasse van de zwaargewichten (boven 100 kilogram). "Ze zeggen allemaal dat ik te oud ben en versleten, maar ik laat hier zien dat ik bij de absolute wereldtop hoor", zei de 34-jarige Grol bij de NOS.

De geboren Veendammer rekende in Parijs in de finale af met de Japanner Kokoro Kageura. "In een vol Bercy winnen van een Japanner in de finale! Dat is supermooi. Het liep dit toernooi heel goed, ik heb alles tactisch gejudood', zei Grol, die zegt dat hij nog niet eens in topvorm is. "Ik ben wel fit, maar het kan nog wel iets beter."

Hij strijdt met Roy Meyer om het ene ticket dat Nederland heeft voor de Spelen in Tokio bij de zwaargewichten. Grol liet zich niet uit over die tweestrijd. "Ik ben alleen maar met mezelf bezig. Ik weet dat ik nu resultaten moet halen. Het belangrijkste is mijn lichaam heel houden en niet vermoeid raken."

Meer uit Sport

Sinner treft bij rentree na dopingschorsing Argentijn Navone

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner maakt zaterdag in Rome zijn rentree na een schorsing van drie maanden wegens overtreding van de dopingregels. De Italiaanse nummer 1 van de wereld treft dan de Argentijn Mariano Navone, die zich donderdag kwalificeerde voor de tweede ronde van het masterstoernooi in Rome. Sinner had een bye in de eerste ronde.

33 minuten geleden
Sprinter Van Uden leergierig voor start Giro in Albanië

DURRËS (ANP) - Casper van Uden begint vrijdag in de Giro d'Italia aan zijn eerste grote ronde. De 23-jarige Schiedammer werd in de winter al aangewezen als de sprinttroef van wielerploeg Picnic PostNL in de Italiaanse koers, die begint met drie etappes in Albanië. De afgelopen dagen zag hij daar vooral veel hobbelige wegen en weinig fietsers. "Maar we zijn nog niet op het parcours geweest", meldde Van Uden donderdag telefonisch aan het ANP, kort voor een trainingsrit.

3 uur geleden
Tennisser De Jong bereikt tweede ronde masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft de tweede ronde bereikt van het masterstoernooi van Rome. De 24-jarige Haarlemmer versloeg in de eerste ronde Alexander Shevchenko uit Kazachstan in twee sets: 6-2 6-4.

4 uur geleden
Tennisster Rus strandt in eerste ronde Rome

ROME (ANP) - Arantxa Rus is in de eerste ronde van het tennistoernooi van Rome gestrand. De mondiale nummer 103 verloor met 3-6 3-6 van de Amerikaanse Katie Volynets.

17 uur geleden
Basketballer Curry mist minstens drie play-offduels Warriors

SAN FRANCISCO (ANP/AFP) - Golden State Warriors mist de komende duels in de play-offs van de Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie NBA Stephen Curry. De club uit San Francisco, waarvoor ook de Nederlander Quinten Post uitkomt, bevestigde eerdere mediaberichten dat de sterspeler in het eerste duel met Minnesota Timberwolves een dijbeenblessure heeft opgelopen.

19 uur geleden
Blessure houdt tennisser Van de Zandschulp voorlopig aan de kant

VEENENDAAL (ANP) - Van een rentree op de tennisbaan van Botic van de Zandschulp is voorlopig geen sprake. De uit Veenendaal afkomstige tennisser moest ruim twee weken geleden geblesseerd opgeven in Madrid en kwam sindsdien niet meer in actie. "Helaas ben ik nog steeds geblesseerd na Madrid. Hopelijk keer ik over een paar weken terug op de baan", schrijft Van de Zandschulp op Instagram. Het zou gaan om een liesblessure.

21 uur geleden
Oud-winnaar Carapaz kopman EF Education-EasyPost in Giro

BOULDER (ANP/BELGA) - Oud-winnaar Richard Carapaz is de kopman van wielerploeg EF Education-EasyPost voor de Giro d'Italia. De 31-jarige Ecuadoriaan schreef de Ronde van Italië in 2019 op zijn naam.

23 uur geleden