Jubileumtreffer voelt als opluchting voor Mbappé
MONTPELLIER (ANP) - Kylian Mbappé is pas 21 jaar, maar de Franse aanvaller heeft nu al honderd doelpunten gemaakt voor Paris Saint-Germain. Als invaller in de gewonnen uitwedstrijd tegen Montpellier (1-3) maakte hij zijn 'jubileumtreffer'. "Ik wachtte hier al een paar wedstrijden op, het is een soort opluchting", zei Mbappé.
De topclub uit Parijs haalde Mbappé in 2017 weg bij AS Monaco, waar de tiener een spectaculaire doorbraak beleefde. De razendsnelle aanvaller veroverde sindsdien met PSG bijna alle prijzen die er te winnen zijn in Frankrijk.
Na amper 3,5 jaar in dienst van PSG staat de teller nu op honderd goals. "Toen ik hier tekende, had ik nooit gedacht dat ik zoveel doelpunten zou maken", aldus Mbappé. "Ik zei toen alleen dat ik een betere voetballer wilde worden. Ik zit hier nu 3,5 jaar en heb veel meegemaakt." Op de topscorerslijst aller tijden bij PSG staat Mbappé op de vierde plaats. Hij heeft alleen Edinson Cavani (200 doelpunten), Zlatan Ibrahimovic (156) en Pauleta (109) voor zich staan.
Meer uit Voetbal
THESSALONIKI (ANP) - Noa Lang was donderdag na het gelijkspel tegen Griekenland (2-2) in de Nations League blij eindelijk weer eens van waarde te kunnen zijn voor Oranje. De buitenspeler verving halverwege de tweede helft Ruben van Bommel en zorgde vanaf links geregeld voor gevaar. Oranje knokte zich na rust terug van een achterstand van twee doelpunten.
56 minuten geledenTHESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft donderdag zijn excuses aangeboden voor het slechte spel van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Griekenland (2-2) in de Nations League. "Dit was mijn fout. Hier neem ik de volledige verantwoordelijkheid voor. Dit was niet het systeem en niet de manier waarop we het moesten doen", sprak de Spanjaard tijdens een persconferentie in het Thoumba-stadion in Thessaloniki.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Voetbalster Kerstin Casparij heeft met Manchester City in de Champions League gelijkgespeeld tegen Real Madrid. In Engeland eindigde de wedstrijd in 1-1.
2 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Denzel Dumfries maakte de spelers van het Nederlands elftal de complimenten dat ze zich in de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League na een achterstand van 2-0 alsnog terug wisten te knokken tot 2-2.
3 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk was niet te spreken over het spel van het Nederlands elftal in de eerste helft tegen Griekenland in de Nations League. "We werden afgetroefd, dat is onacceptabel", zei de aanvoerder na het gelijkspel (2-2) in een eerste reactie bij de NOS.
3 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - De voetballers van Portugal hebben zonder vedette Cristiano Ronaldo tegen Denemarken de derde zege in de Nations League geboekt. In Kopenhagen wonnen de Portugezen met 4-2 na eerdere zeges op Wales en Noorwegen.
3 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een eerste nederlaag onder leiding van bondscoach Xavi Hernández moeizaam voorkomen. De uitwedstrijd tegen Griekenland eindigde in Thessaloniki in 2-2. Bij rust keek Oranje nog tegen een achterstand van 2-0 aan.
3 uur geleden