Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jubilerende Pieters verliest met Burnley bij Leeds United

Jubilerende Pieters verliest met Burnley bij Leeds United

LEEDS (ANP) - Erik Pieters heeft zijn tweehonderdste wedstrijd in de Premier League niet kunnen opluisteren met een overwinning. De 32-jarige verdediger ging met Burnley onderuit bij Leeds United, door een vroeg doelpunt van spits Patrick Bamford (1-0). Pieters werd de negende Nederlander die de grens van tweehonderd duels in de Engelse topcompetitie slechtte.

George Boateng (384), Dennis Bergkamp (315), Edwin van der Sar (313), Jimmy Floyd Hasselbaink (288), Mario Melchiot (284), Robin van Persie (280), Dirk Kuyt (208) en Patrick van Aanholt (201) gingen hem voor. Van Aanholt deed dat onlangs in dienst van Crystal Palace.

Bamford werd al in de 4e minuut van de wedstrijd onderuit gelopen door keeper Nick Pope van Burnley en benutte zelf de strafschop. De Engelse spits van Leeds maakte zijn tiende doelpunt van het seizoen. De gelijkmaker van Ashley Barnes werd door de arbitrage afgekeurd, omdat keeper Illan Meslier van Leeds ver buiten zijn doel gehinderd zou zijn. Pieters werd in de 74e minuut gewisseld. Leeds klom naar de elfde plaats, Burnley staat net boven de degradatiestreep op de zestiende plek.

Meer uit Voetbal

Liverpool verliest ruim bij Manchester City in kwartfinale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.

16 minuten geleden
Veerman, Wanner en Mauro Júnior keren terug in basiselftal PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.

56 minuten geleden
Frimpong tegen Manchester City alweer in selectie Liverpool

MANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.

2 uur geleden
Voormalig Tottenham-speler Wanyama beëindigt loopbaan

NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

17 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

17 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

18 uur geleden