Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jubilaris Van Polen: heel dom van mij, maar wel makkelijk gegeven

Jubilaris Van Polen: heel dom van mij, maar wel makkelijk gegeven

UTRECHT (ANP) - Bram van Polen zag het vóór zijn 400e wedstrijd in het shirt van PEC Zwolle helemaal zitten: eerst een overwinning tegen FC Utrecht en daarna een lekker flesje wijn om de gedroomde zege én zijn fraaie jubileum te vieren. De 35-jarige aanvoerder kwam in de Galgenwaard echter bedrogen uit. Hij liet zich in de extra tijd gaan ten opzichte van tegenstander Remco Balk, die hij een stevige zet gaf. Arbiter Jannick van der Laan stuurde hem uit het veld waarna de thuisclub ook nog gelijkmaakte (3-3).

"Ik schrok van die rode kaart", bekende Van Polen na afloop bij ESPN. "Ik zag dat hij doorliep op mijn keeper. Het was gewoon een douw en hij is niet zo groot. Had ik hem maar op zijn smoel geslagen, dan had ik in elk geval die rode kaart zeker geweten."

Van Polen zocht de fout niettemin vooral bij zichzelf. "Het was niet slim, ik heb bij de scheidsrechter aanleiding gegeven om een rode kaart te trekken. Maar ik vind hem makkelijk gegeven. Het is heel dom van mij, maar ik denk dat, hoe zal ik dat netjes omschrijven, een wat meer volwassen scheidsrechter geen rood had gegeven. Maar nogmaals, ik moet echt de schuld bij mezelf zoeken. Ik dupeer mijn team. Als het 2-3 was gebleven, was het minder erg geweest. Ik zal nu waarschijnlijk nog wel even moeten wachten op mijn 401e wedstrijd."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

53 minuten geleden
RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

1 uur geleden
AS Roma na zege bij Cremonese koploper in Serie A

CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.

1 uur geleden
Groningen-PEC Zwolle stilgelegd vanwege te glad veld

GRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.

1 uur geleden
Berrettini zet Italië in finale Davis Cup op 1-0 tegen Spanje

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.

1 uur geleden
Telstar na gelijkspel tegen Utrecht op laatste plaats Eredivisie

VELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.

1 uur geleden
Feyenoord verliest ook van NEC (2-4) en ziet PSV verder uitlopen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag in de vorige speelronde tegen Go Ahead Eagles (2-1), ging het elftal van trainer Robin van Persie nu voor eigen publiek onderuit tegen NEC: 2-4.

1 uur geleden