Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jubilaris Van Polen: heel dom van mij, maar wel makkelijk gegeven

Jubilaris Van Polen: heel dom van mij, maar wel makkelijk gegeven

UTRECHT (ANP) - Bram van Polen zag het vóór zijn 400e wedstrijd in het shirt van PEC Zwolle helemaal zitten: eerst een overwinning tegen FC Utrecht en daarna een lekker flesje wijn om de gedroomde zege én zijn fraaie jubileum te vieren. De 35-jarige aanvoerder kwam in de Galgenwaard echter bedrogen uit. Hij liet zich in de extra tijd gaan ten opzichte van tegenstander Remco Balk, die hij een stevige zet gaf. Arbiter Jannick van der Laan stuurde hem uit het veld waarna de thuisclub ook nog gelijkmaakte (3-3).

"Ik schrok van die rode kaart", bekende Van Polen na afloop bij ESPN. "Ik zag dat hij doorliep op mijn keeper. Het was gewoon een douw en hij is niet zo groot. Had ik hem maar op zijn smoel geslagen, dan had ik in elk geval die rode kaart zeker geweten."

Van Polen zocht de fout niettemin vooral bij zichzelf. "Het was niet slim, ik heb bij de scheidsrechter aanleiding gegeven om een rode kaart te trekken. Maar ik vind hem makkelijk gegeven. Het is heel dom van mij, maar ik denk dat, hoe zal ik dat netjes omschrijven, een wat meer volwassen scheidsrechter geen rood had gegeven. Maar nogmaals, ik moet echt de schuld bij mezelf zoeken. Ik dupeer mijn team. Als het 2-3 was gebleven, was het minder erg geweest. Ik zal nu waarschijnlijk nog wel even moeten wachten op mijn 401e wedstrijd."

Meer uit Voetbal

Feyenoord tegen Betis met Targhalline als centrale verdediger

SEVILLA (ANP) - Feyenoord begint de beslissende uitwedstrijd tegen Real Betis in het hoofdtoernooi van de Europa League met middenvelder Oussama Targhalline als centrale verdediger. De 18-jarige Thijs Kraaijeveld staat naast de Marokkaan.

1 uur geleden
Ajax bevestigt vertrek doelman Pasveer (42) naar Heracles Almelo

AMSTERDAM (ANP) - Remko Pasveer maakt het seizoen af bij Heracles Almelo. De 42-jarige doelman wil met zijn nieuwe club degradatie uit de Eredivisie voorkomen. Hij stond tot aan het einde van dit seizoen bij Ajax onder contract.

3 uur geleden
Chinese voetbalbond schorst 73 personen levenslang om matchfixing

BEIJING (ANP) - De Chinese voetbalbond heeft 73 personen een levenslange schorsing opgelegd wegens matchfixing en corruptie. Onder de bestraften zijn voormalig bondscoach Li Tie en oud-bondsvoorzitter Chen Xuyuan. Ook zijn dertien topclubs bestraft met boetes en puntenaftrek.

10 uur geleden
Hoge boetes voor Senegal om weglopen in finale Afrika Cup

RABAT (ANP) - De voetbalbond van Afrika CAF heeft hoge boetes uitgedeeld aan de voetbalbond van Senegal en bondscoach Pape Bouna Thiaw voor "onsportief gedrag" tijdens de finale van de Afrika Cup.

12 uur geleden
Forse schorsing PSV'er Saibari voor handdoekenrel op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Ismael Saibari mag drie wedstrijden niet uitkomen voor het Marokkaanse nationale voetbalelftal. De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de PSV'er geschorst voor zijn 'onsportieve gedrag' in de slotfase van de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Saibari pakte de handdoek af van de Senegalese doelman Édouard Mendy en probeerde die te verstoppen. Mendy had die handdoek nodig om zijn keepershandschoenen af te drogen, omdat het hard regende in de finale in Rabat. Marokko verloor de tumultueuze finale na de verlenging.

12 uur geleden
Bosz baalt na uitschakeling nog meer van nederlaag tegen Union

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.

20 uur geleden
Grim: Ajax is niet goed genoeg voor Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."

20 uur geleden