Jubilaris Van Polen: heel dom van mij, maar wel makkelijk gegeven
UTRECHT (ANP) - Bram van Polen zag het vóór zijn 400e wedstrijd in het shirt van PEC Zwolle helemaal zitten: eerst een overwinning tegen FC Utrecht en daarna een lekker flesje wijn om de gedroomde zege én zijn fraaie jubileum te vieren. De 35-jarige aanvoerder kwam in de Galgenwaard echter bedrogen uit. Hij liet zich in de extra tijd gaan ten opzichte van tegenstander Remco Balk, die hij een stevige zet gaf. Arbiter Jannick van der Laan stuurde hem uit het veld waarna de thuisclub ook nog gelijkmaakte (3-3).
"Ik schrok van die rode kaart", bekende Van Polen na afloop bij ESPN. "Ik zag dat hij doorliep op mijn keeper. Het was gewoon een douw en hij is niet zo groot. Had ik hem maar op zijn smoel geslagen, dan had ik in elk geval die rode kaart zeker geweten."
Van Polen zocht de fout niettemin vooral bij zichzelf. "Het was niet slim, ik heb bij de scheidsrechter aanleiding gegeven om een rode kaart te trekken. Maar ik vind hem makkelijk gegeven. Het is heel dom van mij, maar ik denk dat, hoe zal ik dat netjes omschrijven, een wat meer volwassen scheidsrechter geen rood had gegeven. Maar nogmaals, ik moet echt de schuld bij mezelf zoeken. Ik dupeer mijn team. Als het 2-3 was gebleven, was het minder erg geweest. Ik zal nu waarschijnlijk nog wel even moeten wachten op mijn 401e wedstrijd."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
23 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
1 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
2 uur geleden