Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jubilaris Van Polen: heel dom van mij, maar wel makkelijk gegeven

Jubilaris Van Polen: heel dom van mij, maar wel makkelijk gegeven

UTRECHT (ANP) - Bram van Polen zag het vóór zijn 400e wedstrijd in het shirt van PEC Zwolle helemaal zitten: eerst een overwinning tegen FC Utrecht en daarna een lekker flesje wijn om de gedroomde zege én zijn fraaie jubileum te vieren. De 35-jarige aanvoerder kwam in de Galgenwaard echter bedrogen uit. Hij liet zich in de extra tijd gaan ten opzichte van tegenstander Remco Balk, die hij een stevige zet gaf. Arbiter Jannick van der Laan stuurde hem uit het veld waarna de thuisclub ook nog gelijkmaakte (3-3).

"Ik schrok van die rode kaart", bekende Van Polen na afloop bij ESPN. "Ik zag dat hij doorliep op mijn keeper. Het was gewoon een douw en hij is niet zo groot. Had ik hem maar op zijn smoel geslagen, dan had ik in elk geval die rode kaart zeker geweten."

Van Polen zocht de fout niettemin vooral bij zichzelf. "Het was niet slim, ik heb bij de scheidsrechter aanleiding gegeven om een rode kaart te trekken. Maar ik vind hem makkelijk gegeven. Het is heel dom van mij, maar ik denk dat, hoe zal ik dat netjes omschrijven, een wat meer volwassen scheidsrechter geen rood had gegeven. Maar nogmaals, ik moet echt de schuld bij mezelf zoeken. Ik dupeer mijn team. Als het 2-3 was gebleven, was het minder erg geweest. Ik zal nu waarschijnlijk nog wel even moeten wachten op mijn 401e wedstrijd."

Meer uit Voetbal

Franse voetballer Griezmann verruilt Atlético voor Orlando City

ORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.

56 minuten geleden
Fitte Brobbey wil eerste spits van het Nederlands elftal worden

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."

1 uur geleden
Aanhoudingen in onderzoek naar matchfixing in Tsjechisch voetbal

PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.

2 uur geleden
Oranje traint met volledige selectie voor oefenduels

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.

3 uur geleden
Depay niet naar Oranje na informatie medische staf Corinthians

ZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).

4 uur geleden
Organisaties naar Europese Commissie om verkoop WK-tickets

BRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.

5 uur geleden
Mbappé volledig fit voor interlands Frankrijk en slotfase seizoen

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.

6 uur geleden